הזרקה של אורטוקין לכתף

כאבי כתף הם מצב שכיח המשפיע על אנשים בכל הגילאים. למעשה, זהו הגורם השכיח ביותר לכאבי שרירים ושלד. ההערכה היא שמיליונים רבים בעולם סובלים מכאבי כתף מדי שנה. זה יכול להיגרם על ידי גורמים רבים כולל פציעה, דלקת פרקים, וחולשת שרירים או לחץ. בסקירה הנוכחית נסביר על הזרקה של אורטוקין לכתף. 

טיפול במפרקים וגם יותר 

במקרים רבים, הזרקה של אורטוקין לכתף משמשת לטיפול באוסטאוארתריטיס, דלקת מפרקים שגרונית וזאבת. זה שימש גם למצבים אחרים כגון גאוט ופסוריאזיס. הזרקת אורטוקין יכולה להינתן דרך מחט או באמצעות מזרק. שיטת המחט משמשת בדרך כלל במקרים בהם למטופל יש הפרעת דימום או כאשר הוא אלרגי.

טיפול בדלקת מפרקים ניוונית 

הזרקה של אורטוקין לכתף היא תרופה המוזרקת לכתף לטיפול בדלקת מפרקים ניוונית. דלקת מפרקים ניוונית היא מצב שבו הסחוס במפרקי הגוף נשחק עם הזמן. זה יכול לגרום לכאב, נפיחות ונוקשות במפרקים. דלקת מפרקים ניוונית פוגעת בכ-10% מהמבוגרים מעל גיל 50 וכ-25% מהאנשים מעל גיל 80. זריקת האורטוקין היא זריקה שניתן לתת למטופלים הסובלים מדלקת מפרקים ניוונית, במרפאה. תרופה זו מסייעת לשיכוך כאבים, מפחיתה נוקשות ונפיחות ומשפרת את הניידות והתפקוד במפרקים. הזרקה ביולוגית לכתף היא טיפול שיכול לעזור להקל על כאבים ודלקות במפרקים של הסובלים מאוסטאוארתריטיס גם במצב בינוני או קשה. הוכח כי הוא משפר את תפקוד המפרקים ואיכות החיים של החולים. זה עשוי להתבצע בשיתוף מנתח אורטופד שיקבע גם את המינון המתאים לכל מטופל.

פריצת דרך רפואית 

הפיתוח של הזרקה של אורטוקין לכתף נחשב לפריצת דרך בטיפול בדלקת פרקים. זוהי צורה חדשה של הזרקה שנמצאת בשימוש באירופה במשך עשרות שנים עם אחוזי הצלחה טובים לטיפול בחולי דלקת מפרקים ניוונית עם השפעות שליליות מינימליות על הרקמות והמפרקים שמסביב.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעו איזה ביטוח רכב אתם צריכים
ביטוח רכב הוא חובה, כולם יודעים את זה. אך בזמן שכולם חייבים לעשות ביטוח רכב, איך תדעו איזה ביטוח הכי...
קרא עוד »
מרץ 06, 2019
איך מנקים מכונת כביסה?
במידה ואתם מעוניינים בכביסה נקייה לאחר פעילות המכונה שלכם חשוב לדעת כי עליכם לנקות את מכונת הכביסה...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
היתרונות הבלתי ידועים של ציוד ואביזרים לאופנועים
בעולם האופנוע, המשמעות של ציוד ואביזרים מתאימים חורגת הרבה מעבר למובן מאליו. כמומחה לא מוכר בתחום זה,...
קרא עוד »
ינו 24, 2024