טיפול בשיטת NLP – מתי זה מתאים

טיפול בשיטת NLP
טיפול בשיטת NLP

בשנים האחרונות, ישנה דרישה מובנת לטיפולי NLP בקרב ילדים ומבוגרים. למעשה, לא סתם, בכל חודש וחודש אנשים ואנשי מקצוע יוצרים כנסים מיוחדים לשיטה. יותר ויותר אנשים מבינות את חשיבות הטיפולים הטבעיים ב- NLP, ומעוניינים לעשות אותם. טיפולים בשיטת NLP מעניקים טיפול יסודי ונכון, וללא חומרים מסוכנים, או לא טבעיים. אז מהו ?NLP כיצד הוא מסייע לבני האדם? ומתי זה מתאים.

מהי שיטת NLP – וכיצד היא מסייעת לנו

אז מהי שיטת NLP (באנגלית: Neuro Linguistic Programming), שיטת NLP היא שיטה שמורכבת משני יסודות בסיסיים: השפה, והחשיבה. השיטה מאפשרת לנו לשנות את תפיסתו וחשיבתו של המטופל באמצעות תרגילים וטריקים פסיכולוגיים, ובעיקר במילים ובשימוש גאוני בשפה העברית. אז כיצד היא מסייעת לנו? ובכן, השיטה מסייעת לנו להתמודד עם שלל מצבים שפגעו בנו בתחילת דרכנו. השיטה עוזרת לנו להתמודד עם מצבים נפשיים, פסיכולוגיים, ורגשיים. למעשה, מי שמשתמש בשיטה זו, חייב להבין את יסודות המוח, כיצד הוא פועל, ואיך ניתן לשנות את מחשבותיו.

שיטת NLP – למי היא מתאימה בדיוק

שיטת NLP נועדה להבין את רצונותיו ומחשבותיו של המטופל, כיצד הוא פועל, ולמה. ובזמני הטיפול הארוכים והמתמשכים, המטפל מסוגל לשנות את חשיבתו שהייתה טמונה בו בילדות. אבל לא רק, השיטה גם מסייעת להתמודד עם מצבים שקרו כאשר האדם היה בן 18, ואפילו 20. אז למי היא מתאימה? התשובה הפשוטה והרצינית ביותר – פשוט לכולם. לכל אדם שמעוניין לרפא את עצמו, שמעוניין בטיפול מהיר ואפקטיבי, ובעיקר לאנשים בעלי ראש פתוח. אנשים מסוימים מתקשים בזוגיות, מתקשים בלדבר, ואפילו להתנהל מבחינה חברתית. הסימנים האלה יכולים לנבוע ממחסום שקיים בתוכנו, ובאמצעות שיטת NLP, הבעיה ניתנת לטיפול.

הכירו את עדי שניידר – הפרטנר הבא שלכם

עדי שניידר מתמחה בשיטות רבות של NLP, ותמיד משדרג את הידע שלו במטרה לעזור לכם. כיצד עדי שניידר יכול לעזור לכם? במגוון דרכים! השיטה שבה עדי עובד מסייעת לאלפי אנשים בשלל בעיות – החל מבעיות של דימוי עצמי, ועד לשינויים בדפוסי ההתנהגות והאמונות הטמונות בנו. תמיד לצידכם, בכל זמן, ובכל מקום. התקשרו עוד היום לקבלת טיפול יעיל – 050-334-5270.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפחתת עלויות מס שבח – איך להפחית את העלויות בצורה מקסימלית 
אתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת וברור לכם שתצטרכו לשלם מס שבח? אם כך, ברור גם שתרצו להקטין את...
קרא עוד »
אפר 16, 2022
סוגי רכבים להשכרה בארץ
אם אתם זקוקים לרכב להשכרה לכל מטרה, חשוב שתדעו כי בישראל לא חסרות חברות המציעות שירותי השכרת רכבים,...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
תפריט סנדוויצים עשיר מבית סנדוויץ בר
כיבוד לאירועים שונים כולל לעתים קרובות סנדוויצ'ים שנחשבים מוכרים ופופולריים עבור שכבות גיל שונות....
קרא עוד »
יונ 29, 2018