חקירת מצח – מה זה אומר ומה ההשלכות?

חקירת מצח
חקירת מצח

חקירה במצ"ח, משמע: במשטרה צבאית חוקרת יכולה להיות בלתי נעימה ממש כמו חקירה במשטרת ישראל. חיילים וחיילות שחשודים בעבירות שונות, החל מעבירות רכוש או גניבה עד עבירות סמים או מין, עבירות אלימות וכולי – ימצאו את עצמכם תחת חקירת מצ"ח ואפילו עומדים למשפט מול המערכת הצבאית. גם עריקה או נפקדות, זיוף גימלים או שאר עבירות נחשבות חמורות ויכולות להוביל ללא מעט ימי מכבוש משמע: כליאה בכלא צבאי.

מה עושים בעת חקירת מצח?

מי שנמצא חשוד וזומן לחקירה כזאת חשוב שידאג לייצוג משפטי מול מערכת המשפט הצבאי. זה נכון שרבים החיילים שסוברים שמול מערכת זאת אין יותר מידי סיכוי ואין לערב גורמים חיצוניים, אבל מסכנה כזאת אינה נכונה משום שכל חייל או חיילת יכולים לשכור לעצמם עורך דין צבאי.

מה זה פרקליט צבאי?

פרקליטים צבאיים הוא אנשי מקצוע שמגיעים מתוך מערכת הצבא ורבים מהם שימשו בעברם כתובעים בפרקליטות הצבאית וכקציני חקירות, כך שהם מכירים טוב מאד את המערכת הצבאית ויודעים כיצד להתנהל מולה ולתמרן בה.

איך יעזור לכם עורך דין צבאי?

עורך דין או עורכת דין צבאית מיומנת יוכלו לייצג חיילים ואפשר להיעזר בהם כדי למזער נזקים או לקבל ייצוג בזמן משפט צבאי או חקירה, כמו גם להגיע להסכמי פשרה או צמצום בעונש. יש מקרים בהם הנאשם יצא זכאי לחלוטין או יצא מבית המשפט עם אזהרה בלבד ללא ימי מכבוש – כך שחשוב לפחות לקבל ייעוץ מעורך דין צבאי ולקבל כל המידע החשוב להתנהלות נכונה מול בין דין צבאי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכירת עבודות אקדמיות – יש בזה כסף?
שוק ההשכלה הגבוהה בצמיחה מתמדת וכל שנה צומח מספר הסטודנטים. מכללות וקמפוסים נפתחים, אוניברסיטאות...
קרא עוד »
ינו 31, 2020
בקצב הבוליווד: טיול מאורגן להודו עם כל המשפחה
עד לפני מספר שנים, מי שהיה נוהג לטייל בהודו היו חבר'ה צעירים אחרי צבא, חבר'ה שחיפשו הרפתקאות ומקום בו...
קרא עוד »
יול 20, 2018
כח אדם – עובדים בשבילכם!
הבעיה הכי גדולה במציאת עבודה, כרוכה בכך שכבר מדובר בעבודה רבה אשר דורשת זמן ולא מעט מאמצים, כאשר יש...
קרא עוד »
נוב 20, 2017