הלוואות בלון

מסלולי הלוואות

הלוואת בלון שנקראת בנוסף גרייס לקרן או הלוואת גישור, הן נותנות הלוואה מיוחדת, שלרוב אינה מוצעת ללקוחות אשר באים לבקש הלוואה. הלוואת בלון מאפשרת בעצם לשלם תשלום חודשי נמוך על ההלוואה, לדוגמא לשלם את הריבית בלבד. והחזר שאר הסכום בתשלום אחד לאחר סיום תקופת ההלוואה שהוגדרה מראש.

הלוואות בלון – למה הבנקים לא תמיד מציעים לנו?
הריי המחשבה הראשונית שלנו כאשר אנחנו הולכים לקחת הלוואה, זה שכאשר נלך על אחד מהמלווים או על אחד הבנקים אשר נותנים הלוואות, יהיו מחויבים לספק עבורנו מבקשי ההלוואה, את כל הפרטים אודות המוללים המוצעים בבנק, וכמובן שקיפות מלא עבור מה יהיה הכי טוב עבורנו. האפשרות לקחת הלוואת בלון לרוב לא מוצאת ישר או מוצאות בכלל. הסיבות שנויות במחלוקות, וכל בנק יספק תשובה אחרת מדוע אינו מציע אותה ללקוחותיו. אחד ההסברים הנפוצים הוא, שמדובר במסלול שמתאים בעיקר למצבים ספציפיים שייתן לאיתם ריבית נמוכה ופחות רווחית. עבור בנקים האופציה הזו פחות רווחית, מאשר מסלולי הלוואות אחרים.  

מומלץ להבין את מהות השיטה של הלוואות בלון
להגיע לבנק מוכנים אם מדובר על מקרה שמצדיק הלוואה שכזו. הייחודיות בשיטת ההחזר נבדלת מהלוואות רגילות ועל הלקוח להבין זאת לפני שירצה לקחת את אותה ההלוואה. בשיטות החזר רגילות, לכל מטרה אשר מבקש ההלוואה ייקח. בנויה מהחזרים חודשיים שמחושבים בהם חלק יחסי של סום ההלוואה משמע הקרן, בתוספת הפרשי ריבית שנקבעת מראש והצמדה כלשהי אם נקבע. וזה תהליך קבוע עד סיום ההחזר או עד שהלוואה יבוא לעשות הסדר חדש מול הבנק. לעומת זאת הלוואת בלון בנויה מהחזר חודשי שכולל רק את הריבית וההצמדה ( אם יש כזו) ותשלום חד פעמי על קרן ההלוואה בסיום התקופה שנקבע מראש..

מאפיין נוסף של הלוואות בלון הוא שיש שני סוגים עיקריים של אפשרויות החזר: תשלום חודשי של הריבית וההצמדה ותשלום סופי חד פעמי של הקרן: הלוואות בלון מלאות / גרייס מלא: באפשרות החזר זו אין תשלומים חודשיים כלל אלא רק החזר חד פעמי בסיום התקופה של קרן ההלוואה בתוספת כל הפרשי הריבית וההצמדה. הקרן לא יורדת בכל חודש, ובכך הלוואה משלם החזר נמוך יותר. עממה כאשר יצטרך להחזיר את הסכום הוא יהיה גדול ובפעם אחת. בעצם הבלון יתפוצץ.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדיף להתייעץ לפני שמשהו קורה – עו"ד פלילי בבאר-שבע
עלינו לברך על כך שישראל היא מדינת חוק ואנו צריכים לשמוח על כך בגלל שזה אומר כי אנו יכולים לחיות במדינה...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
איך בוחרים חנות חיות
ההחלטה לגדל כלב או חתול זו החלטה חשובה ומחייבת מידי ולכן אי אפשר לקבל אותה בצורה ספונטנית. אם מעולם לא...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016
שאיבות מים לאחר הצפה במרתפים ומקומות נמוכים
בין אם אתם נמצאים ליד קו מים שבור או באזורי שיטפונות, מים במרתף תמיד מהווים בעיה. ברגע שמקור המים נמצא,...
קרא עוד »
אוג 23, 2020