במה עדיף לעבוד? בשירות המדינה או במגזר הפרטי?

ההלוואות

כל בחור או בחורה צעירים, נתקלים באותה שאלה, האם ללכת לעבוד במגזר הפרטי או שמא דווקא עדיף לעבוד במגזר בציבורי. לכל אחד מהמגזרים הללו יתרונות רבים וחסרונות גדולים. במגזר הפרטי יכולת ההשתכרות היא גדולה יותר אך באותה מידה אנחנו צריכים להשקיע יותר בהוצאות הכספיות שלנו. עלינו להיות מודעים לכך ולפעול בהתאם בנושא זה. מנגד במגזר הציבורי יכולת ההשתכרות נמוכה יותר אך אנחנו נהנים מביטחון תעסוקתי ומקביעות. כך אנו רואים כי לכל מגזר היתרונות שלו ואנו צריכים לבצע את הבחירה הטובה ביותר. זהו דבר בעל ערך גדול אליו אנחנו צריכים להיות מודעים ולפעול בהתאם לו. מה שחשוב הוא לשקול את השיקולים השונים ורק לאחר מכן לבצע את הבחירה באיזה מגזר עדיף לעבוד.

הלוואות – אחד היתרונות הגדולים ביותר של עובד מדינה

הביטחון התעסוקתי של עובדי המגזר הציבורי מחזיק בחובו יתרונות גדולים. אחת הדוגמאות המובהקות ביותר לכך הוא לקיחת הלוואות. מחירה של הלוואה נקבע קודם כל על ידי הריבית שלה, ועובדי המדינה יכולים ליהנות מריבית נמוכה יותר ממגזרים אחרים. הסיבה לכך היא שהחברות המלוות את הכסף סומכות ידן על הביטחון התעסוקתי של עובדי המדינה והן יודעות כי ניתן להחזיר את ההלוואה בצורה הרבה יותר טובה. זהו דבר בעל ערך גדול אליו אנחנו צריכים להיות מודעים ולפעול בהתאם לו. כך אנחנו רואים כי לעובדי המדינה יש אופציות הרבה יותר גדולות לקחת הלוואה בזול.

עובד מדינה? קח הלוואה בחכמה

אך לא כול ההלוואות שנמצאות בשוק מיועדות לעובדי מדינה. על כן על עובד המדינה לבצע סקר שוק בכדי למצוא את ההלוואה הטובה ביותר בשבילו. עובד המדינה חייב לבצע מחקר מקיף בכדי למצוא את המקומות שבהן מלווים לעובדי המדינה במחירים נוחים יותר. על כן עובד המדינה חייב להכיר את התחומים הללו ולפעול בהתאם להם. זהו דבר בעל ערך גדול היכול להועיל מאוד לעובדי המדינה ולעזור להם לקבל את הלוואות הטובות ביותר. ככל שעובד המדינה יחקור יותר לעומק את ההלוואות השונות כך הוא ייקח הלוואה יותר טובה בשבילו.

 

בנוסף מאמר זה יוכל לעניין אותך

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שעוני ראדו לנשים – שעונים איכותיים ומעוצבים
תעשיית השעונים עומדת בפני אתגר גדול. שוק השעונים הולך וגדל והביקוש לשעונים באיכות גבוהה...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
רעיונות ליום ההולדת של הילדים
אם לילדכם יש יומולדת ואתם רוצים לקבל מגוון רעיונות מוצלחים ליום ההולדת, חשוב שתדעו כי כיום אפשר לחגוג...
קרא עוד »
אפר 30, 2018
קישוטים לעוגה שבחיים לא הייתם חושבים עליהם
אין דבר יותר מהנה מאשר לאכול עוגה, סוכר הוא הדבר המהנה ביותר בחיים ועל אף שכמויות גדולות ממנו הן לא...
קרא עוד »
ספט 26, 2018