איך מעלים את ערך הדירה?

הלוואות

 

בשנים האחרונות יותר אנשים הבינו שההשקעה האמיתית ושניתן להפיק ממנה רווח, היא בתחום הנדל"ן. כיום על מנת להרוויח כסף, חשוב להשקיע בנכסים בין אם מדובר בדירה בה מתגוררים ובין אם מדובר בדירה המיועדת לשיפוץ ומכירה.

אחת הדרכים להרוויח כסף היא באמצעות רכישת דירה ושיפוצה או באמצעות שיפוץ דירה בה אתם מתגוררים או באמצעות שיפוץ הדירה הקיימת ומכירתה בעתיד. לכן שיפוץ הנכס היא אחת הדרכים להעלות את ערך הדירה. אז כיצד ניתן לבצע שיפוץ בצורה הטובה ביותר? כמה טיפים בהמשך.

בדקו איזה שיפוץ תרצו לערוך – חשוב להבין איזה שיפוץ תרצו לערוך בנכס ובאיזה סכום. כיום ישנם מגוון שיפוצים בתקציבים שונים. ישנם שיפוצים קוסמטיים והם שיפוצים כלליים שנועדו לשפר את מראה הבית, ישנם שיפוצים שנועדו להרחיב את הבית, וישנם שיפוצים שתפקידם לתקן את הבית ממש מהיסודות. כל שיפוץ כולל את התקציב שלו והוא גם כולל זמנים שונים והתארגנות מיוחדת לשיפוץ: כמו למשל מעבר לדירה זמנית, הודעה מיוחדת לשכנים, קבלת אישורים מתאימים מהרשויות ועוד.

הלוואות לצורך שיפוץ – ראשית כל ועוד לפני התחלת השיפוץ רצוי לבדוק האם אתם יכולים לבצע שיפוץ בנכס הקיים. בדקו האם יש לכם הון עצמי המתאים להתחלה וסיום השיפוצים. במידה ואין לכם את ההון הרצוי, חשוב לבדוק מהיכן ניתן לקבל הלוואה לשיפוץ דירה. כיום מלבד הבנקים שמספקים הלוואות לשיפוץ הדירה, ישנן חברות חוץ בנקאיות שמספקות הלוואות בתנאים טובים בדיוק לצרכים אלה.

מציאת קבלן שיפוצים מומלץ – לאחר שגייסתם את ההון, קיבלתם את האישורים המתאימים והתוכניות זה הזמן למצוא את קבלן השיפוצים הטוב ביותר והמומלץ לצורך השיפוץ. מצאו קבלן טוב ואמין וגם כזה שיהיו לו את הקשרים המתאימים להתחלת העבודות. בנוסף חשוב שתמצאו קבלן שיתחיל ויסיים את העבודה עד סופה. חשוב למצוא קבלן שיעבוד אתכם בשיטת התשלומים – משמע כזה שמשלמים תוך כדי תנועה, ורק לאחר שהוא מסיים את כל העבודה.

כעת שהנכס שלכם כבר נראה טוב יותר אתם יכולים לבדוק מה ערכו בשוק. אם הוספתם חדר או סגרתם מרפסת, בדקו כמה שווה הדירה שלכם כעת, אולי תוכלו למכור את הנכס ולהרוויח הון בלתי מבוטל.

גם מאמר זה יוכל לעניין אותך

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנויות לעיצוב הבית בראשון לציון שצריך להכיר
חנויות לעיצוב הבית הן מקור נהדר להשראה ורעיונות. הם מציעים מגוון רחב של עיצובי פנים שניתן להשתמש בהם...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
ODT – כל מה שצריך לדעת
מתי בפעם האחרונה יצא לכם לראות את העובדים שלכם ממש מרוצים? מתי הרגשתם שהם מגיעים עם אנרגיה חיובית...
קרא עוד »
אוק 29, 2018
כישרון או תרגול? איך לגרום לילד לדבר כמה שפות
הרבה הורים רוצים לראות את הילדים שלהם מדברים בכמה שפות. הם רואים את זה כאינטליגנציה גבוהה וכיכולת...
קרא עוד »
מאי 24, 2021