הלוואה לזוגות צעירים – אל תפסיקו לחלום

הלוואה לזוגות צעירים

את בני האדם באשר הם ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות – אלו שאוהבים את השגרה היומית ואלו שמחפשים הפתעות לעיתים קרובות. אבל גם אם אתם חלק בלתי נפרד מהקבוצה השנייה, יש הפתעות שאף אחד לא אוהב לקבל. הוצאות גדולות פתאומיות זו דוגמא מצוינת לכך. הסיבה יכולה להיות נפלאה – רכישת רכב מחברת ניו דרייב או דירה, חופשה חלומית בזנזיבר הקסומה או אולי טבעת יהלום יקרה. אבל בשורה התחתונה, לאושר יש מחיר, ולעיתים הוא עלול להיות גבוה מדי. בדיוק בנקודה הזאת נכנס התחום של הלוואות לזוגות צעירים. אופציה פשוטה ונפלאה שהופכת חלומות למציאות. אז בואו נראה כיצד גם אתם לא תצטרכו לוותר על מה שאתם כל כך רוצים…

הלוואות לזוגות צעירים הוא ענף ממוקד בתוך תחום ההלוואות הרחב, אשר מכיר בצרכיהם הייחודיים של זוגות צעירים, בקשיים הכלכליים המשתנים שיש לרבים מהם ולרצון של מרביתם "לחיות את החיים" וליהנות מכל רגע, כמעט בכל מחיר. הרעיון פשוט ודומה לשאר ענפי ההלוואות – קבלת סכום כסף על פי הצרכים שלכם והחזרים חודשיים על פי היכולות שלכם. אלא שכאשר מדובר בהלוואות לצעירים, קשת האפשרויות רחבה יותר. למשל, הלוואה לצורך תשלום שכר לימוד אקדמאי עשויה להיפרע החל מגמר הלימודים; או לדוגמא החזרי הלוואה לצורך קיום חתונה יחולו רק לאחר שתספרו כבר את הצ'קים (עם אפשרות לפירעון חלקי או מלא אחרי החתונה). בשורה התחתונה – מקסימום גמישות, מינימום התלבטות.

הלוואות לזוגות צעירים – כיצד לבחור חברה?

חברות רבות מציעות הלוואות לזוגות צעירים. רבים חושבים שסקר השוואתי קצר בין החברות בו תבינו אצל איזו חברה תחזירו הכי מעט כסף הוא הפרמטר היחיד בבחירה זו. ובכן, אין ספק שמדובר באלמנט מרכזי, אך בהחלט לא היחיד. לפני בחירת חברה להלוואות חשוב שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות: מה מוניטין החברה? האם היא וותיקה, מוכרת ומצליחה, או קיקיונית ואלמונית (עדיף לעיתים להימנע מהתקשרות עם חברות לא מוכרות)? מה לגבי גמישות החוזה? לעיתים עדיף להחזיר מעט יותר, אך עם אפשרות של שינוי אופן ההחזרים, מאשר החזר נמוך אך מקובע. מה לגבי הצמדות וריביות? האם הסכום הנאמר לכם סופי או שמא הוא עלול להשתנות בהתאם לשינויים הכלכליים בארץ? התרשמו גם ממקצועיות ואדיבות העובדים והמנהלים, מחזות המשרדים, מאתר האינטרנט ומהרושם הכללי שנותר לכם בעקבות האינטראקציה עם גורמים בחברה.

הלוואות לזוגות צעירים – ההחלטות שבדרך

הלוואה לזוגות צעיריםשלושה שלבים מרכזיים ישנם בדרך אל האושר. ראשית, ההחלטה לקחת הלוואה. חשוב לא לקחת הלוואה בכל מחיר ועם אצבע קלה מדי על ההדק, אך גם לא לוותר באבחה על החלומות רק כי כרגע אין לכם אמצעים לכך. לדוגמא, אם ברשותכם 20 אלף ₪ ואתם זקוקים לרכב חדש. כדאי לקחת הלוואה כי רכב בתקציב שכזה עלול להוביל אתכם למסכת תיקונים וטיפולים, אך אולי כדאי להימנע מרכישת רכב חדש שיגזול מכם הלוואה גבוהה במיוחד. זכרו גם שמשיכת יתר בחשבון העובר ושב מחייב אתכם בריביות הגבוהות ביותר שיש (יותר מהלוואה ממוצעת). שנית, ההחלטה על גובה ההלוואה. מפתה לקחת יותר ממה שצריך באמת, אך השתדלו להימנע מכך. קחו בחשבון הוצאות נלוות (למשל לפני חופשה) ובמקביל, ודאו ש"שמיכת ההלוואה" לא תהיה קצרה מדי. השלב השלישי הוא קביעת גובה ומועד ההחזרים. התייעצו עם הגורמים המקצועיים בחברה הפוטנציאלית, אך זכרו שלעיתים האינטרס שלהם שונה מזה שלכם. לכן חשוב גם להתייעץ עם מביני עניין נטולי משוא פנים, כמו חברים. בגדול – קבעו סכום שלא יכביד עליכם יתר על המידה, אך הימנעו מפריסה לאורך שנים ארוכות. נסו להימנע מדחיית תחילת מועד ההחזרים לפרק זמן ארוך מדי, אלא אם מדובר בעניין נקודתי כמו חתונה או סיום לימודים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתכונים צמחוניים
צמחונות קיימת כבר אלפי שנים. התזונה הצמחונית המוכרת ביותר הייתה התזונה הפליאוליתית שהורכבה בעיקר...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
תשלום ביטוח לאומי למנקה בלי בירוקרטיה
אתם לא צריכים להסתמך על תשלום בדרכים מסורבלת ומייגעות של ביטוח לאומי ופנסיה לעובדי משק הבית שלכם....
קרא עוד »
יול 06, 2021
טיפים לבחירת צלם לצילום אירועים
חשבתם פעם מה יקרה עם חס וחלילה הבית שלכם יישרף? קודם כל זה ברור שאתם צריכים למלט את עצמכם ואת הילדים...
קרא עוד »
מאי 31, 2019