מכשיר לאיתור נזילות

בניגוד לסכום כסף נזיל שהוא מבורך ומיוחל, נזילות ברחבי הבית נחוות כקללה. לצערנו, אף על פי שהן אינן "מוזמנות", הן עדיין מתרחשות לעיתים קרובות. לפתע, הברז מתחיל לטפטף לו מבלי לחדול או גרוע לא פחות, לפתע הקיר או התקרה מטפטפת עליכם. בעיות נזילה ורטיבות הן בעיות הדורשות התערבות מקצועית.

איך מאתרים נזילה?

נזילות הן תחום חמקמק ומורכב. איתור נזילות עשוי להפוך למבצע בילוש וגששות בקלות. בעיות נזילה בדרך כלל מתרחשות בשל כשלים באיטום או בעיות בצנרת. בעבר הפחות טכנולוגי, על האינסטלטור היה להסתמך על חושיו בניסיון לאתר את הנזילה. כאמור, מציאת מקור הנזילה זו בעיה מורכבת ולכן לעיתים הוא היה נכשל במשימה והיה מותיר את הלקוח עם בעיות נוספות לטפל בהן (כמו קיר שבור וכדו'). כיום, תודה לאל השתכללותה של הטכנולוגיה הופכת את עבודתו של האינסטלטור קלה יותר ואותנו לאסירי תודה. האינסטלטור מגיע מצויד במכשירים טכנולוגיים שונים. הנה הסבר על שניים נבחרים –

  • המצלמה התרמית – מכשיר לאיתור נזילות מתוחכם המתבסס על קליטת גלי החום הנפלטים מן העצמים השונים. המצלמה מפיקה תמונה שבה ניתן לזהות את הבדלי החום והקור מהעצמים השונים במטרה לזהות את מקורות המים (שפולטים כמובן גלי קרינה שונים)
  • סיב אופטי – מדובר במכשור אופטי זעיר הנועד לצורך מקומות שקשה לגשת אליהם. הסיב מוחדר בדרך כלל לתוך פתחים צרים ומאפשר לקבל תמונת מצב נכונה ומדויקת יותר על המתרחש בהם.

את שיטת העבודה, איש המקצוע בוחר בהתאם לתנאי השטח

מאתרים את איש המקצוע

איתור אינסטלטור בתל אביב עשויה להיות משימה קשה בפני עצמה. השוק "מוצף" באנשי מקצוע, שחלקם כלל לא מיומנים ומנוסים ומציגים תמונת שווא. כדי להימנע מליפול על אנשי מקצוע שרלטנים, שמקצוע האינסטלציה רחוק מהם והלאה, יש לערוך סקר שוק. חפשו אחר ביקורות מהימנות ברחבי הרשת או היוועצו בחברים ובבני משפחה. נדירים האנשים שלא נתקלו בבעיות אינסטלציה. חשוב לוודא שהאינסטלטורים מציגים את שליטתם במכשור הטכנולוגי המשוכלל ואת בקיאותם בבעיות הצנרת השונות. העדיפו לבחור באינסטלטורים המתגוררים בקרבת מקום מגוריכם, משום שאלו יספקו לכם שירותים נגישים יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושה לוכד נחשים
אנשים רבים מופתעים לראות נחש בסביבת הבית שלהם או חלילה בתוך הבית שלהם. רבים חושבים שנחשים חיים רק...
קרא עוד »
ספט 19, 2022
7 סיבות נפוצות לגירושין
ישנן כמה וכמה סיבות אשר אלה מהוות עילות לגירושין. למעשה אמור בית הדין הרבני לקבוע מתי אכן מדובר בסיבה...
קרא עוד »
אוג 21, 2019
הימורי ספורט – מה יכול לעזור לנו להצליח
הימורי ספורט היא פעילות פופולרית שדורשת מיומנות, ידע ומזל כדי להצליח. עם הגישה הנכונה, אתה יכול...
קרא עוד »
יונ 15, 2023