חיים בקפריסין – כל מה שצריך לדעת

חיים בקפריסין
חיים בקפריסין

מעבר לקפריסין ושינוי מקום המגורים זה דבר שעובר במחשבה של כמעט כל אחד שיצא לו לבקר במדינה המיוחדת הזו, שנחשבת לפנינה של ממש. חופי הים המרהיבים, עלות המחייה הנמוכה בהשוואה לארץ, נכסי הנדל״ן שעלותם זולה – כולם מהווים שיקולים מרכזיים בהחלטה של רבים לשנות את מרכז החיים שלהם לקפריסין.

כאשר מדובר על חיים בקפריסין, צריך להביא בחשבון גם את הנושא של האשרות. אם אתם מגיעים בתור משקיעים בנדל״ן, תוכלו לקבל תושבות בקפריסין, במידה ותעמדו בדרישות עמידה להשקעה בסכומים שהוגדרו מראש ותפעלו לקבלת התושבות בסופו של דבר.

האם כדאי לכם לעשות את המעבר?

אם האמצעים הכלכליים העומדים לרשותכם מאפשרים לכם זאת, ולצד זאת אתם מאמינים כי תוכלו להמשיך ולנהל שגרת חיים תקינה עם חברים ומשפחה, על אף השהות בקפריסין, יהיה כדאי לכם לחשוב ברצינות על האפשרות לעשות את המעבר הזה. אנו בטוחים שזה יוכל לשדרג את החיים שלכם בלא מעט מובנים.

נסו להבין בעצם מה אתם יכולים לעשות על מנת לשפר את איכות החיים שלכם ולהבין עד כמה חיים בקפריסין יכולים להתאים לכם. כל אחד נתון במצב אחר בחיים שלו, וכך גם מעבר מהסוג הזה לא תמיד מתאים לכל אחד. אתם צריכים לחשוב עליכם באופן אישי ולהבין עד כמה זה מתאים לכם.

תנסו לגור במקום לתקופה קצרה

הדרך הקלה ביותר לדעת האם חיים בקפריסין יוכלו להתאים לכם מבחינת אורח החיים שלכם היא פשוט לנסות לגור במקום. תוכלו לשכור נדל״ן בקפריסין כמו למשל  דירה חמודה בקרבת חוף הים ולקחת את הזמן שלכם כדי להכיר את התרבות, האוכל והאנשים. על סמך התקופה הזו תוכלו לקבל אינדיקציה מדויקת יותר בכל הנוגע לכדאיות של מגורים קבועים במקום.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע ביטוח חובה כל כך משמעותי עבור כולנו?
נהיגה היא חלק מהפעולות היום יומיות של הרבה אנשים בישראל, ואחת מהסיבות לכך היא שהתחבורה הציבורית לא...
קרא עוד »
מרץ 04, 2015
כסא רחצה – מתרחצים בנוחות
כיסא אמבטיה הוא דרך נוחה להירגע. ניתן להשתמש בו במקלחת, באמבטיה או בחוף הים. כסאות אמבטיה עשויים בדרך...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
שיש למטבחים
כשאנחנו בונים מטבח בבית חדש או משפצים מטבח ישן בבית קיים, יש כמה נקודות אחיזה לתהליך אותו אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 18, 2017