עורך דין מקרקעין בקריות-בדיקה והערכת נכס

חשיבות הסכם מייסדים

עומדים לקראת השלמתה של עסקת נדל"ן הכוללת רכישת קרקע או נכס בנוי? זה הזמן לדעת הכול על שירותיו של עורך דין מקרקעין בקריות המתמחה במתן שירותי בדיקה והערכת נכסים.

בדיקה והערכת נכס באמצעות עו"ד מקרקעין- למה זה חשוב?

בדיקה והערכת נכס באמצעות עורך דין מקרקעין הינו הליך מקצועי המיועד לצרכי בדיקה מקיפה ויסודית אודות מצב הנכס ו/או הקרקע אותו אתם עומדים לרכוש, הן בהיבט התכנוני, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הכלכלי בכל הנוגע לתשלומי המס השונים המוטלים על שני הצדדים המעורבים בעסקת המכר. חשיבותו של הליך הבדיקה טמון בעובדה שהוא מאפשר לרוכשי הנכס להגן על מלוא הזכויות המשפטיות העומדות לרשותם, וזאת באמצעות סדרת בדיקות מקדימות אודות מצב הנכס וזהות המוכר.

עורך דין מקרקעין בקריות- שירותי בדיקה והערכת נכסים

בין יתר השירותים המוצעים לכם על ידי עורך דין מקרקעין בקריות או בכל מקום אחר בארץ בנוגע לעריכת בדיקות מקדימות לנכסים תוכלו למצוא:

  • בדיקה פיזית של מצב הנכס- בדיקה ראשונית הבוחנת עבורכם את מצבו הפיזי של הנכס, לרבות, התרשמות מחללי הדירה או המבנה, הרכוש המשותף (מעליות, מתקני גז, חדר מדרגות וכו), סביבת הנכס ועוד. בחלק מהמקרים, מומלץ לשלב בהליך בדיקה זה גם בדיקה מקיפה ויסודית המתקיימת על ידי מהנדס בניין לצורך קבלת חוות דעת בנוגע למצבו הקונסטרוקטיבי של הנכס, או לחילופין, בדיקת שמאות הנערכת על ידי שמאי מקרקעין לצורך הערכת שווי הנכס.
  • בדיקת נכס טאבו- בדיקה מקדימה המיועדת בין היתר לצרכי בדיקת זהות המוכר, מצב הזכויות בנכס וקבלת מידע אודות חובות או שעבודים המוטלים על הנכס, לרבות, משכנתא, הערות אזהרה, שעבודים, תיקי הוצאה לפועל המוטלים על בעל הנכס וכדומה.
  • בדיקות תכנוניות- בדיקה הנערכת אל מול מחלקת תכנון ובנייה ברשות המקומית בה ממוקם הנכס, בדיקה זו נועדה בין היתר לצרכי קבלת מידע עדכני בכל הנוגע לזכויות הבניה החלות על קרקעות ומבנים. במקביל, נערכת בדיקה מול התב"ע (תוכנית בנין עיר) שמטרתה לבחון את הייעודים והשימושים המותרים על פי חוק בקרקע, זכויות הבניה העומדות לרשותכם ותנאי הבניה והפיתוח באזור בו ממוקם הנכס.law-1063249_1920

עם השלמתן של הבדיקות המופיעות לעיל על ידי עורך דין מקרקעין בקריות המתמחה בהליכי בדיקה וליווי רוכשים לצורך השלמת עסקאות נדל"ן, תוכלו להיחשף לכל המידע הרלוונטי עבורכם לצורך ביצוע העסקה, ובהתאם למידע אשר יוצג בפניכם, תוכלו  לנהל משא ומתן ענייני אל מול בעלי הנכס בכל הנוגע למחיר הנכס ותנאי העסקה.

חשוב שתדעו: לצורך השלמת העסקה, מומלץ להסתייע בשירותים נוספים המוצעים לכם על ידי עורך דין מקרקעין בקריות או בכל מקום אחר בארץ, לרבות שירותי עריכת מסמכי מכר ומתן ייעוץ משפטי טרום חתימה על הסכמים.

.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתאימים מצבות לאופי האדם שנפטר
התאמה אישית של מצבות היא דרך משמעותית ואישית מאוד לכבד את חייו ומורשתו של אדם אהוב שנפטר. מאמר זה בוחן...
קרא עוד »
פבר 28, 2024
כל הסיבות להתקין פרקט בבית
אם אחרי שנים שאתם חיים באותה דירה החלטתם לעשות בה שינוי, בהחלט אפשר להבין אתכם. כמה שנים אפשר להיכנס...
קרא עוד »
מרץ 28, 2015
כיצד מכסים את המינוס בבנק?
  רבים מאתנו מכירים את התופעה המטרידה של המינוס בבנק. אנחנו מנסים לכסות את המינוס, הריבית בבנק...
קרא עוד »
מאי 28, 2017