תביעת ביטוח – איך עושים את זה חכם?

לא פעם ולא פעמיים בחיים, אנחנו נאלצים להגיש תביעה לחברת ביטוח. פעם התביעה מוגשת בגלל גניבה של רכב, פריצה לדירה, גניבה מהעסק או מסיבות אחרות שקשורות לעניין חומרי כזה או אחר, ולא פעם התביעה מוגשת מסיבות רפואיות, למשל, אם עברנו תאונה, חבלה או נזק אחר ואנחנו מבקשים לממש את הפוליסה שלנו ולקבל פיצוי על כך. 

המהות של ביטוח, לא משנה מאיזה סוג, כידוע, הוא לספק לנו "הגנה" לימים גשומים. קרי, אם חס וחלילה קורה משהו, אנחנו מממשים את הפוליסה שלנו וככה אנחנו יכולים לקבל פיצוי כספי, בצורה כזו אנחנו לא צריכים להוציא כסף מהכיס שלנו ואנחנו לא צריכים לדאוג אם חס וחלילה מדובר בהוצאה גדולה או שמא, אנחנו נמצאים במצב בו אנחנו לא יכולים לכלכל את עצמנו. 

תביעת ביטוח היא לא עניין מורכב אך עלינו לדעת כיצד להגיש אותה בשביל שנוכל להרוויח. כלומר, אנחנו צריכים לדעת איך לבצע את התהליך באופן שישרת את המטרה שלנו, קרי לקבל את מה שמגיע לנו. 

איך עושים את זה?

הדרך הנכונה היא לפנות אל עורך דין שמתמחה בנושא ויכול לספק לנו את כל המידע הרלוונטי עבורנו. אנחנו צריכים לדעת איך בדיוק הוא יכול לשרת את המטרות שלנו, איזה ניסיון יש לו, מה הידע המקצועי ובאילו סוגי תביעות הוא מתעסק. 

מעבר לכל זה, אנחנו צריכים לדעת כיצד להגיש את התביעה מבחינה בירוקרטית. חשוב שנדע מה חברת הביטוח מצפה מאיתנו שנעשה, מבחינת לוח זמנים, מבחינת הגשת מסמכים, וכל מה שקשור לנושא בשביל שנוכל לבצע את התהליך בצורה נכונה וכך נוכל לקבל בסופו של דבר את מה שמגיע לנו על פי תנאי הפוליסה שלנו. 

למידע נוסף על תביעות ביטוח היכנסו לאתר של עו"ד יניר הראל ושות'

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד לג'ימבורי? זה מה שאתם צריכים
אם אתם מעוניינים לפתוח ג'ימבורי עבור ילדים או אם אתם מעוניינים לשדרג את הגן או המעון שאתם אחראים עליו,...
קרא עוד »
אפר 03, 2021
כיצד לבחור את התמונות המושלמות לבית שלך
בחירת התמונות הנכונות לעיצוב הבית שלך באתר Artglow היא אסטרטגית כמו שהיא יצירתית, ומשפיעה לא רק על...
קרא עוד »
מאי 06, 2024
השבחת זרע: איך עושים את זה נכון?
בעוד היריון הוא תהליך טבעי אצל רוב הזוגות, ישנם זוגות שמתקשים להגיע למצב של היריון. חלקם בשל בעיות...
קרא עוד »
פבר 14, 2022