רעיונות לימי הולדת

רעיונות לימי הולדת

מוכנים? יודעים כבר מה יהיה ביום ההולדת של בנכם או בתכם? אם טרם הספקתם כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של רעיונות לימי הולדת שיכולים בהחלט להיות רלוונטיים ושהילדים גם החוגגים וגם אלו שבאו לשמח את החוגגים ייהנו וכן פשוט לא ירצו לעזוב את המקום מהר מידי כי הם נהנים מפעילות מיוחדת ומאתגרת שתשאיר אותם עוד זמן רב במקום הפעילות.

ילדים זה שמחה –איך גורמים להם ליהנות מיום ההולדת

אין זה סוד שילדים וכיסאות לא הולכים ביחד ומה הכוונה? ילדים לא יכולים לשבת זמן רב על אותו כסא ולהיות קשובים בקשב רב למי שעומד מולם מדובר כמובן על גילאי 4 /5 אבל מה עושים בכל זאת כאשר רוצים לחגוג יום הולדת לילד או לילדה שלכם או אפילו לתאומים? ובכן קיבצנו לכן מספר דוגמאות שיתאימו בדיוק למקרים אלו המיועדים לילדים בגילאים צעירים.

שרשראות ממתקים– שיקום אחד שלא אוהב ממתקים, הרי בימי הולדת למה הילדים מחכים? נכון לאוכל אבל לא סתם אוכל אלא לממתקים המיוחדים שמחלקים שם. הדרך הסטנדרטית ביותר היא שכל הממתקים מונחים על השולחן וכמובן הילדים ניגשים ולוקחים להם, אבל ישנה עוד דרך ואפילו יצירתית יותר שתרתק את הילדים וזה להכין שרשראות ממתקים, כך כל ילד מעצב לעצמו שרשרת כמו שהוא רוצה, הוא נהנה מעצם החוויה ושותף מלא בעשייה הזו, ובסוף חגיגת יום ההולדת איך לא הוא לוקח את היצירה המופלאה שלו הביתה ונהנה ממנה יחד עם המשפחה.

אולי גם:
מתנפחים לימי הולדת
סדנאות שוקולד לילדים

פינת איפור וקעקועים– ביום הולדת אפשר להרגיש גם כמו בפורים איך? פשוט מאד בעזרת פינות איפור וקעקועים כל ילד מוצא לעצמו את הסגנון שהוא אוהב, בפעילות מאין זו הילדים יכולים בקלות להתחפש לדמות אחרת ולחוות זאת בצורה פורימית שמחה ומצחיקה. מלבד איפור וקעקועים שונים ניתן גם ליצור סוג של תחרות תחפושות וכן הלאה שהילדים בהחלט יוכלו ליהנות ולהרגיש שמדובר ביום הולדת מיוחד.

אפיית עוגיותאפיית עוגיות– תחום האפייה הוא מוטיב מרכזי בחיינו ניתן לראות לא מעט תוכניות טלוויזיה, סדנאות וכדומה של אפייה. זה נחת והגיע גם לתחום אירועי יום ההולדת בקרב הילדים . בעזרת סדנת אפיה קלילה שבה הילדים יוכלו לאפות עוגיות בצורות שונות יוכלו לראות את כל שלבי ההכנה ואפילו גם להכין בבית. ללא ספק מדובר על תחום הולך וגובר וזה בהחלט רעיון נוסף לפעילות ביום הולדת.

זה רק חלק קטן מרעיונות לימי הולדת כמובן שיש עוד רבים וטובים כאלו ומיוחדים. חשוב מאד להתאים את סוג הפעילות לגילאים השונים ויחד עם כולם ליהנות מחגיגה בלתי נשכחת.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תקליטים בקריות
חנויות תקליטים הן המקומות שבהם מאוחסנת מוזיקה פיזית בפורמט דיגיטלי. הם מאחסנים מוזיקה בפורמט אנלוגי...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
אבני חושן – להכניס משמעות לחיים
אולי לא ידעתם, אבל לאבני חן ובפרט לאבני חושן יכולה להיות השפעה ישירה על החיים שלכם, אבל אבני חושן...
קרא עוד »
מרץ 27, 2023
דגשים לבחירת שואב אבק רובוטי
הרבה מאוד אנשים בחרו לרכוש בשנים האחרונות שואב אבק רובוטי, השואב שכבש את העולם. המחשבה שיש מי שיכול...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016