איך מאתרים נזילה בקיר

לאתר מחט בערימה של שחת זה בלתי אפשרי, לעומת זאת לאתר נזילה בקיר זה אפשרי ואף ניתן לביצוע. נזילה בקיר נגרמת בדרך כלל כתוצאה מעייפות החומר, נזק בזמן הבניה של הבית וגם אפילו רעידת אדמה. שימוש בחומרי גלם שהם לא איכותיים עלול לזרז מצב של דליפה בתוך הקיר, אך גם אם הכול נבנה כשורה יכולה לקרות נזילה שתתפרץ ותייצר כתם רטיבות שילך ויגדל. היות שמדובר בלחץ מים לא אחיד במערכת הביתית אז הסיכוי להתרחשות הדליפה גדל בשעות שהמערכת פחות פעילה ואז יש יותר לחץ על הברזים.

דליפה שהתחילה במהלך הלילה עשויה לקראת בוקר להפוך למפגע של ממש. בשלב זה כדאי לסגור את הברז הראשי ולהזמין אינסטלטור מומחה שיטפל בתקלה. איתור נזילות מים הוא פעולה ששמורה למקצוענים בלבד ואין לסמוך על אנשים שלא בטוחים שהם יודעים מה לעשות. טיפול כושל בתקלה עלול להביא ליותר נזק מתועלת וכתוצאה מכך גם לעלויות גבוהות יותר של התיקון.

איך מאתרים?

יש כיום ציוד משוכלל ומתקדם שבו משתמש אינסטלטור בתל אביב – ציוד אשר מסוגל לאתר תקלה במהירות רבה ובדייקנות מלאה. מדובר במצלמות משוכללות שיכולות לזהות חום, קור, רטיבות ועוד. על ידי שימוש בציוד הנ"ל הדליפה מאותרת ואפשר לתקן אותה. בעלי מקצוע רבים כבר למדו לעשות שימוש בטכנולוגיה והטיפול בתקלות הפך להיות פשוט יותר. כבר אין צורך לשבור קיר במטבח או להרים את המרצפות לאורך המסדרון שמוליך את חדר השינה. כיום הכול נעשה בשקט, ביעילות ובמהירות.

אל הטכנולוגיה הזו מצטרפים מכשירים נוספים וחדשניים שמעלים את רמת הטיפול בתקלות בצנרת. כל סתימה בביוב או פיצוץ בצנרת ניתנת לפתרון ללא עיכובים, בעלי מקצוע איכותיים ומנוסים יודעים לטפל בעל בעיה בכל שעות היממה. כדאי להחזיק מספר טלפון של האינסטלטור שלכם בהישג יד כך שתוכלו להשיג אותו במהירות, ברגע האמת. אם אין לכם מישהו קבוע שאתם מזמינים בשעת תקלה, אז כדאי להתייעץ עם חברים או בני משפחה ולמצוא את האדם הנכון שיגיע ויפתור את התקלה. דליפת מים היא תקלה מורכבת שדורשת ניסיון, פנו לקבלת מידע נוסף בנושא.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לקניית נכסים להשקעה בחו"ל
במקומות רבים בחו"ל קיימות אופציות מעולות להשקעה עבור הישראלים. רבים מהם רכשו כבר בתים פרטיים בשכונות...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
איך ניגשים לועדה להפסקת הריון?
וועדה להפסקת הריון היא קבוצה של אנשים שיש להם דעה בשאלה האם יש לבצע הפלה לאישה או לא. הם אלה שמחליטים...
קרא עוד »
מאי 16, 2023
התרומה של הלוחות לילדים
בתור הורים לילדים, אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד אנחנו יכולים לשפר את תהליך ההתפתחות. אנחנו מחפשים...
קרא עוד »
אפר 08, 2018