כיצד שומרים על אורח חיים בריא

אורח חיים בריא

חיי היומיום שלנו מלאים בעשייה, עבודה, ניהול משק הבית, התרוצצויות ומתחים. בשל כך, חשוב בין לבין לשמור על אורח חיים בריא, ולדעת כיצד לשמור על חיים בריאים ומאוזנים. אחד הדברים שבריא לדעת הוא שכדי לשמור על חיים רגועים ולא להישבר תחת הלחץ, הוא לעצור לרגע ולהקדיש לגוף ולנפש שלנו כמה פעולות טובות שמטיבות עמנו. אז מה יש לעשות כדי לשמור על אורח חיים בריא?

הרבו באכילת ירקות ופירות – חשוב לשלב בתפריט היומי שלכם ירקות ופירות. כאשר אנו עובדים הרבה, אנחנו נוטים לאכול אוכל מתועש מלא בקמחים, שמנים וחומרים משמרים, ואין אנו שמים לב לשילוב ירקות ופירות בתפריט שלנו, ולכן חשוב לאכול סלט קטן ליד ארוחת הבוקר, הצהריים והערב  ויש לצרוך מנת פרי אחת ביום.

שמרו על כושר גופני – שמירה על כושר גופני אינה חייבת להתרחש במכון כושר. כושר גופני יכול להתרחש בכל מקום. נסו להקדיש חצי שעה בבוקר או בערב להליכה נמרצת בשכונה, הירשמו לסדנת כושר גופני פעם בשבוע, או קבעו עם חבר או חברה לצאת לפעילות גופנית של פעם או פעמיים בשבוע. אם ממש אין לכם זמן לפעילות גופנית נסו להתנועע כמה שאפשר בזמן העבודה. את המעלית החליפו העלייה במדרגות, אם העבודה נמצאת במרחק הליכה לכו אליה במקום לנסוע בתחבורה ציבורית, ונסו ללכת כמה שאפשר לסידורים במקום לנסוע ברכב. חשוב לקחת עשר דקות ביום הפסקה ולמתוח את השרירים בעיקר אם אתם עובדים מול מחשב.

תרגלו מדיטציה והרפיה  – כפי שהזכרנו, חיי היום יום עלולים להיות מלחיצים. לכן חשוב לעצור ולתת לנפש להתחיל מחדש. תרגלו הרפיה ומדיטציה והקפידו לעשות זאת נכון. הירשמו לחוג יוגה או מדיטציה ואם אין לכם זמן לכן בריא לדעת שהיום ישנן המון סרטוני הדרכה של הרפיה ומדיטציה ביוטיוב שידריכו אתכם צעד צעד ויעזרו לכם להרגע עם צלילים מרגיעים וקול נעים של מנחה מרגיע. חשוב להתמיד בתרגול המדיטציה וההרפיה, וניתן ליהנות גם מדמיון מודרך שיטה מעולה להרפיה ורגיעה אותה ניתן לקבל בסבסוד דרך קופות החולים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מפיץ ריח לבית?
אתם מרגישים שיש לכם בבית ריח רע? למרות כל המאמצים שאתם עושים זה לא משתנה? אם כך, יכול להיות שאתם צריכים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022
בגדים לתינוקות
רשימה זו היא אוסף של מותגי בגדי תינוקות הטובים ביותר הקיימים בשוק. רשימה זו כוללת מותגים מוכרים...
קרא עוד »
אוק 08, 2022
פיתוח כישרון: תובנות מפתח לצמיחת עובדים ומנהלים
בנוף המתפתח של עולם התאגידים, התפתחות העובדים והמנהלים עומדת כאבן יסוד להצלחה. היבט מכריע זה לא רק...
קרא עוד »
ינו 20, 2024