איך למצוא עבודה שאוהבים ?

עבודה שאוהבים

מציאת עבודה שאוהביםחיפוש עבודה זה דבר מאתגר, אבל למצוא עבודה שאוהבים זה דבר מאתגר עוד יותר! כיום מי שעובד במקצוע שהוא אוהב נמצא כאדם מאושר יותר ובריא יותר – פיזית ונפשית.

רבים שנשאלים מדוע הם עובדים עונים כי הם עובדים על מנת שיוכלו לממן לעצמם דברים שהם אוהבים, אבל אם אפשר לעבוד שמה שאתם אוהבים זה כבר 'שיחוק'. אז איך למצוא עבודה שאוהבים? קבלו כמה דרכים להשיג את המטרה. בנוסף תוכלו להיעזר באולג'ובס.

הגיעו אל השורשים – כדי להשיג עבודה שאתם אוהבים חשוב להבין מה אתם אוהבים לעשות. נסו להבין מה רציתם לעשות תמיד בילדותכם, האם אהבתם לעסוק באומנות? אולי אהבתם לשהות עם בעלי חיים? האם אהבתם להיות בטבע? או שאולי רציתם כמו מרבית הילדים להיות כבאי או שוטר? רדו לשורש העניין ונסו לבנות לכם קריירה שקשורה למהווים שלכם כילדים.

נסו להבין באיזה סביבה אתם אוהבים לעבוד – גלו באיזה סביבה אתם אוהבים לעבוד. האם אתם אוהבים לעבוד עם הרבה אנשים? האם אתם אוהבים לעבוד לבד? האם אתם מרוכזים יותר בסביבה שקטה או רועשת? נסו לבדוק מהי סביבת העבודה שנעימה לכם, ובכך תוכלו למצוא סביבת עבודה שנעימה לכם.

גלו האם אתם מנהיגים או מונהגים – אהבת העבודה תלויה מאד בצורך שלכם להנהיג או להיות מונהגים. גלו מה אתם אוהבים להיות האם אתם טיפוסים שאוהבים להנהיג או שאתם מעדיפים שינהיגו אתכם. גלו מה אתם באמת אוהבים. בצורה זאת תוכלו למצוא את הנישה שלכם.

עצמאות או שכירות – שוק העבודה מציע אופציה של שכירים ועצמאים, חשוב להבין האם אתם מרגישים יותר בנוח להיות עצמאיים או שכירים ומה גורם לכם להרגיש טוב יותר. לעצמאיים ישנן פריבילגיות של זמני עבודה גמישים יותר עצמאות ויכולות להיות 'בוסים של עצמכם'. לשכירים מצד שני יש אופציות של משכורת קבועה, תשלומים בחגים ופחות דאגות כלכליות. חשבו מהן הסיטואציות שיגרמו לכם להרגיש יותר בנוח.

כיצד מחפשים עבודה שאוהבים?

כדי לחפש עבודה שאוהבים צריך לפנות אל לוחות הדרושים באינטרנט (למשל אולג'ובס). כיום בלוחות הדרושים ניתן לחפש חיפוש ממוקד של מגוון עבודות ולהקליד מילים נבחרות של העבודה שאתם אוהבים. לוחות הדרושים מאפשרות חיפוש נרחב של שלל מקצועות במגוון תחומים הכוללות: בעלי חיים, עבודות בתחום האומנות, במשרדים ממשלתיים, עבודות בהדרכה, עם בני נוער, בתחומי הטבע, מדעי החיים, תחומי האופנה, הרפואה, הטכנולוגיה, ההייטק ועוד.

דרך נוספת כדי למצוא עבודה שאוהבים היא להקליד חיפוש חופשי בגוגל של המקצוע שרוצים ולמצוא בכך עבודה שאוהבים. לדוגמא, אם תרצו למצוא עבודה במשתלה בירושלים ניתן להקליד במנוע החיפוש גוגל את המילים 'עבודה במשתלה בירושלים' ולראות את התוצאות. בצורה זאת תוכלו להתמקד בעבודה שאתם אוהבים.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
במשך שנים סבלתי מנזילות מהגג עד שפניתי לאיטום אריאלי
אם החלטתם לטפל במצב הנזילות שדולפות מהגג שלכם, וחשוב לכם לדעת שאתם בוחרים לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע...
קרא עוד »
דצמ 17, 2018
כיצד לפתור את בעיית האשפה ברחובות?
שביתה שמתחוללת ברשויות, פסולת בניין, זריקת גזם לא מבוקרת, השלכת פסולת על המדרכות ועוד - כולם בעיות...
קרא עוד »
אפר 30, 2018
איך קריקטוריסט לאירועים ישדרג לכם את האירוע
קריקטורות לאירועים זהו תחום אולי פחות נפוץ, אולם הוא יכול לשדרג את האירוע שלכם לחלוטין. בין אם אתם...
קרא עוד »
יונ 01, 2021