איך למצוא עורך דין צבאי מומלץ?

אם נפלה עליכם חקירת מצ"ח או שהסתבכתם בעבירה תוך כדי שירות צבאי, חשוב שתתייעצו עם עורך דין מומחה הבקיא בחוקי בית הדין הצבאי. בדקו היטב שאתם שוכרים את שירותיו של מומחה כדי למנוע מעצמכם נזקים עתידיים.

עבירות במסגרת צבאית

עבירות בצבא יכולות להיות בתחומים שונים כמו סמים, הונאות כספים, הטרדות מיניות, עבירות נשק ועוד. חלקן מוכרות גם בתחום המשפט האזרחי אך מקצתן ייחודיות לצבא. גם לעבירות המוכרות בדין האזרחי יש סייגים, החמרות והשלכות בחוק השיפוט הצבאי שרק עורך דין צבאי המכיר ומתמחה בתחום, מבין את המשמעויות, הדקויות, בקיא בפקודות ובענישה הצבאית. הוא יוכל לייעץ בצורה נכונה ולייצג את החייל בצורה הטובה ביותר.

עורך דין צבאי

כדי להבין איך למצוא עורך דין צבאי מומלץ צריך להבין מי מורשה לכך. כדי לעסוק בעריכת דין צבאי יש לעבור התמחות בתחום ולהכיר את כל ההליכים והערכאות הצבאיות. יש להבדיל בין עורך דין פלילי שסיים שירות צבאי כחייל לוחם לבין עורך דין מומחה בתחום הצבאי ששימש במהלך שירותו הצבאי בתפקיד משמעותי כתובע או כסנגור במערכת המשפט הצבאית ומתמצא בהלכותיה, בנבכי הפקודות והחוקים ומבין את ההשלכות הצבאיות והאזרחיות של כל הליך המשפט, החקירה והעונש.

עורך דין צבאי מומלץ

הדרך הטובה ביותר לחפש עורך דין צבאי מומלץ היא המלצות מחברים או משפחה שהשתמשו בשירותיו של עורך דין צבאי, עם זאת חשוב לבדוק את ההמלצות ולהתעניין ברקע המקצועי של עורך הדין. משרדים רבים מציעים גם שירותי עורך דין צבאי, אבל זהו חלק מעיסוקיהם הרבים לעומת עורכי דין צבאיים שעוסקים רק בכך. אתם צריכים לידכם עורך דין צבאי מקצועי ומומחה, כדוגמת עורך דין אבי פינרסקי!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת זרע – כל מה שצריך לדעת
כאשר זוג מתקשה להיכנס להיריון בצורה טבעית, עוברים שני בני הזוג בדיקות שונות לבדיקת הפוריות אצל שניהם,...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021
10 דברים שלא ידעתם על טיפול הרמת סינוס
הסינוסים נמצאים בחלל הפה שלנו והם מעין עצמות קטנות הנמצאות מעל הלסת העליונה. הסינוסים מתחברים ישירות...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021
ארונות נעליים – כי גם לנעליים שלכם מגיע מקום
נעליים מפוזרות בכל הבית, או מקום האחסון לנעליים אזל ואתם כבר מחפשים דרכים יצירתיות אחרות לאגור...
קרא עוד »
מאי 10, 2017