איך להתגבר על החשש להפקיד את ילדכם אצל בייביסיטר?

בייביסיטר

להכניס אדם זר לביתנו כאשר אנו לא בבית היא לא משימה קלה, אולם כאשר מדובר בעוזרת בית או בגנן המגיעים לכמה שעות, עוד אפשר להבליג, אולם כאשר מדובר על הכנסת בייבי סיטר שתשגיח על הילדים כאשר אנו לא בבית – אז הדילמה גדולה יותר. בפועל, כל הורה זקוק למעט שקט בשגרת היום יום לצאת קצת התאוורר, בין אם זה לצאת לעבודה, לפגישה חשובה, לצאת לבלות, לאירוע משפחתי ועוד. אז למרות הדילמה הקשה עלינו למצוא ביבי סיטר אחראית, שתתחבר לילדים, שתהיה פנויה בשעות הרצויות ובכלל כזאת שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות.

אז בואו נראה איך מוצאים את האחת

בייביסיטר לילדים

בחרו בקפידה את מי שתהיה אחראית לילדכם

גיל מתאים – נכון שיש נערות בנות 16 או 17 שיכולות להיות סופר אחראיות, אבל לא כל אחת יכולה לקחת אחריות אם הילדים התעוררו או אם יש צורך לאסוף אותם בזמן המתאים מהמסגרות ולתת להם לאכל צהריים. לכן, חשוב שלא לבחור בייבי סיטר יותר מידי צעירה, ואם היא אכן צעירה בדקו אם יש לה אחים קטנים שהיא מטפלת בהם.

קבלו המלצות – אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, לכן בדקו אם אותה בייבי סיטר עבדה בתחום ויכול להביא לכם המלצות מהורים מרוצים. כמו כן, כיום תוכלו למצוא אתרים שונים ואפליקציות שבהם ניתן לקבל רשימה של בייבי סיטריות עם המלצות וחוות דעת.

חביבה על ילדים – כדאי לפגוש פעם הראשונה את הבייבי סיטר בנוכחות הילדים ולראות אם הם מתחברים אליה. חשוב לבדוק אם הילדים הולכם לשחק איתה ובכלל לבדוק את הגישה שלה לילדים. דבר נוסף, חשוב לבחור ביבי סיטר שתפעיל את הילדים במידה והם ערים, הרי יש לא מעט בייבי סיטריות שישבו וישגיחו על הילדים ובמקום להפעיל אותם הן יהיו באייפון.

זמינות – פרמטר זה הוא חשוב ויש לבדוק אותו מראש, בין אם אתם מעוניינים לשכור את שירותה של הבייבי סיטר באופן קבוע או באופן חד פעמי. במידה ומדובר בפתרון קבוע, בדקו האם השעות מתאימות לה, אולם גם אם מדובר על בייבי סיטר שאינה קבועה, בדקו אם הוריה מרשים לה לשמור עד שעות מאוחרות.

לסיום, פרגנו לה כי היא נכס – ביבי סיטר מאפשרת לכם חופש ולצאת בראש שקט, לכן פרגנו לה במילים טובות, דאגו שיהיה לה נעים בביתכם, הסיעו אותה לביתה או לוו אותה בשעות ערב מאוחרות, פרגנו לה בטיפ או בתשלום הוגן ושמרו אותה מכל משמר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משתמשים בדיאפרגמה? מדריך מפורט
דיאפרגמה נחשבת לאמצעי מניעה חוצץ, אשר מונע בפועל את מעבר תאי הזרע לתוך הרחם. בדומה לקונדום הפופולארי,...
קרא עוד »
אוק 01, 2020
דרכון אירופאי למגורשי ספרד
גירוש ספרד הוא בין הסיפורים שעוברים במשפחות מדור לדור. לא מעט יהודים גורשו מספרד, ולאחר מכן מפורטוגל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
בדיקת זרע – כל מה שצריך לדעת
כאשר זוג מתקשה להיכנס להיריון בצורה טבעית, עוברים שני בני הזוג בדיקות שונות לבדיקת הפוריות אצל שניהם,...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021