כמה עולה בית אבות סיעודי?

בית אבות סיעודי

להיות זקנים זו לא מחלה. אבל, כאשר מגלים כי לא ממש יכולים להסתדר בדירה לגמרי לבד, זה הזמן שבו צריכים לפנות על מנת לקבל את העזרה החשובה. יש קשישים אשר עוברים לגור אצל הילדים שלהם, כאלה אשר עוברים אל דיור מוגן, כאלה אשר מביאים אל דירתם מטפל זר וכאלה אשר עוברים אל בית אבות כי לגמרי אין כל ברירה והמצב הבריאותי שלהם מוגדר ככזה אשר מחייב השגחה רפואית צמודה. אצל רבים עולה מבט של הפתעה ברגע בו הם מגלים את העלות החודשית הנדרשת עבור השהייה במוסד שהוא בית אבות סיעודי, וכאן זה המקום להתעמק בעלות ובדרך להוזיל אותה.

בית אבות סיעודי

השקעה באורח חיים ברמה גבוהה

כאשר מתחילים להכיר את טווח המחירים של בתי אבות, די מהר יכולים להיכנס אל מצב של פאניקה, מכיוון שעלות של בית אבות לחודש היא מאוד גבוהה ולא זולה לא משנה מה המחיר ההתחלתי שמוצע. לרוב אלו הם הילדים שאר משלמים את העלות החודשית, וכאשר להם יש הרבה מאוד הוצאות משל עצמם העלות של בית אבות היא כזו אשר לא ממש יודעים כיצד להתמודד איתה. מה שחשוב להבין הוא כי המחיר הוא משוואה די פשוטה אל הרמה של השירות שאותו מקבלים הקשישים שנמצאים שם, ולכן יש לנסות ולהשיג את הטיפול הכי טוב עבור כל שקל ושקל שבו מבצעים את ההשקעה החשובה הזו.

אפשרות סבסוד על ידי המדינה

לפני ששוקלים האם לבחור בבית אבות מסוים, זה כדאי להבין כי המחיר אשר הוצע לחודש הוא כזה שאר יכול להיות נמוך באופן משמעותי מזה שבמקור נשמע. כיצד? יש לא מעט אפשרויות של סבסוד העלות הגבוהה על ידי רשויות המדינה, וכאן זה חשוב להתעמק ולבדוק את האופציות השונות של הסבסוד שקיימות לרשות כל אזרח ואזרח. דבר זה יכול להוביל אל מחיר שהוא נוח יותר לתשלום, ולשדרג את המיקום של בית האבות אל משהו שהוא הרבה יותר ראוי וברמה הרבה יותר גבוהה. הקודים של ההנחה ניתנים על ידי משרד הבריאות או על ידי משרד הרווחה, לפי המצב הבריאותי של כל קשיש.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.neve-shalev.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוקבים ישראלים באינסטגרם
קניית עוקבים ישראלים כדי לקבל יותר חשיפה באינסטגרם היא נוהג נפוץ. עם זאת, זה לא מומלץ כי זה יכול...
קרא עוד »
אוג 04, 2022
איך להתנהל נכון כלכלית?
  יוקר המחייה בארץ, משכורות ממוצעת נמוכה במיוחד ממוצעת במשק, עלות דיור גבוהה, ושאר ירקות - כולם...
קרא עוד »
מאי 11, 2017
שימורים מומלצים לחתולים
אחד מפריטי המזון הפופולאריים ביותר עבור חתולים הם שימורים. מדובר על פריט מזון שהרבה מאוד אנשים...
קרא עוד »
נוב 30, 2019