כמה קלוריות יש בקרמבו?

כמה קלוריות יש בקרמבו

בעונת החורף הרצון שלנו למתוק עולה בעקבות החשיפה המופחתת לשמש. כמות הסרטונין בדם יורדת, ומובילה לצורך מוגבר בפחמימות ובמזונות המחממים את גופנו.

אנחנו חולמים עליו לכל אורך השנה אך מרבים לאכול אותו רק בעונת החורף הקרה. חלקנו מחשיבים אותו בתור נשנוש חטיפי עם טעם של קצפת רכה הנמסה לנו בפה, ועבור אחרים הוא פשוט פינוק מתוק וחד פעמי בשנה. קרמבו רגיל שוקל בין 20-25 גרם ומכיל 100-120 קלוריות (תלוי ביצרן). קרמבו ניתן לרכוש באריזות או בבודדים. בנוסף, בקרמבו אחד יש בין 2.5%-3.5% של שומן טראנס.

מה מכיל הקרמבו?

הקרמבו מכיל ברובו סוכר פשוט כמו גלוקוזה. בנוסף, לכמות הגבוהה של הסוכר, קרמבו מכיל גם חלמון ביצה, חומרי טעם וריח, צבעי מאכל וחומרים מייצבים. הציפוי של הקרמבו עשוי משוקולד המכיל אחוזים נמוכים במיוחד של קקאו, וגם בו יש כמויות גדולות של סוכר פשוט.

החלק התחתון של הקרמבו

הביסקוויטים בכל סוגי הקרמבו מכילים קמח חיטה לבן, סוכר לבן, שומן צמחי, מלח, חומרי טעם וריח. אמנם לא בכל המותגים של הקרמבו יש בדיוק את אותם צבעי המאכל, הכל תלוי בטעם של הקרמבו (יש קרמבואים בטעמים שוקו, וניל ומוקה).

אז כמה קלוריות יש בקרמבו? לסיכום, כמובן שבתור נשנוש חד פעמי, הקרמבו לא מסב נזק מצטבר, אך אם הפכנו את האכילה שלו להרגל יומיומי, יש סיכוי גבוה שנעלה במשקל הגוף, באחוזי השומן ואף נפגע בו לטווח הארוך. אף מרכיב שנמצא בקרמבו איננו נחשב לבריא אך מבחינה קלורית 110 קלוריות בממוצע, אותן מכיל קרמבו אחד הן לא מהחטאים הקשים שמציע שוק המתוקים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משלוחי פירות וירקות
לא יהיה זה סוד לומר כי משלוחי פירות וירקות מעסיקים לא מעט מאיתנו - משקי הבית. המחיר בסופרמרקט אינו זול...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
קרוזים מישראל לים התיכון
קרוזים מישראל לים התיכון הפכו לאחד הנושאים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. מדובר על דרך נפלאה...
קרא עוד »
נוב 17, 2017
מזוזות לדלת כניסה – צריכות להיות מרשימות ועמידות
מחפשים אחר מזוזות לדלת כניסה? דעו לכם כי הדבר העיקרי שמאפיין מזוזות כאלה זה רמת עמידות גבוהה יותר...
קרא עוד »
אוג 31, 2021