כיצד אפשר לעקוב אחרי מה שקורה בדירה שלכם

חברות ניהול נכסים

לעיתים רבות, בעלי דירות אינם מצליחים לעקוב אחר מה שקורה בדירה שלהם, וזאת משום שהם עסוקים בעבודה היומיומית שלהם, בעיסוקים שונים, ולעיתים אף בדירות אחרות שמעמיסות עליהם סידורים רבים.

בנוסף, ישנם בעלי דירות שבכלל לא נמצאים בדירה שלהם, וזאת משום שהם מתגוררים רחוק מדירתם, אינם מעורבים במה שקורה בדירה, גרים בחו"ל או מוטרדים בעיסוקים שונים. אז כיצד אפשר לעקוב אחרי מה שקורה בדירה אותה השכרתם? ישנו פתרון אחד מעולה.

אבל לפני הכל – מה זה אומר לעקוב? האם אני אמור לעקוב אחרי הדיירים שלי?

ממש לא! כאשר אנו אומרים 'לעקוב', אנו לא מתכוונים שתגיעו כל יום לדירה שלכם תציקו או תטרידו את הדיירים שלכם, וגם לא מדברים על להתקין מצלמות במקום, אלא על מעקב שבו תוודאו כי הכל מתנהל כשורה. מעקב אחר תשלומים שעוברים אליכם בזמן, על תשלומי ארנונה חשמל, גז ומים שמשולמים בזמן על ידיכם או על ידי הדיירים (תלוי בהסכם).

מדובר במעקב שוטף אחר המצב של הדירה, על תקינות הדירה ובדיקה האם היא משופצת ומתוחזקת, בדיקה כי אתם לא נדרשים לוועד בית,ו כי אין לכם חובות בשום מקום וכדומה.

אוקי, עכשיו אחרי שהבנו, מה הפתרון כיצד אפשר לעקוב אחרי מה שקורה בדירה אם אתם לא בקרבת מקום או אם אין לכם זמן?

לבעיה זאת יש פתרון. לאחרונה ישנן חברות שמציעות ניהול דירות להשכרה. חברות אלה הן חברות ניהול נכסים שאחד השירותים המרכזיים שלהם הוא ניהול דירות להשכרה. השירות הוא שירות ספציפי לאנשים שיש להם דירות להשכרה ושהם צריכים חברה אמינה שתנהל את כל הכרוך בהשכרת דירות.

אילו שירותים מציעה חברה מסוג זה?

חברת ניהול נכסים מציעה את כל השירותים שאתם יכולים להעלות על דעתכם, כך שתוכלו לשכוח בכלל שיש לכם דירה להשכרה וליהנות רק משכר הדירה שמגיע אל חשבון הבנק שלכם. בין השירותים שאתם מקבלים מהחברה: איתור הדיירים לדירה, השכרת הדירה, תחזוקת הדירה, שיפוץ הדירה, יצירת קשר עם עורך דין במידה ותזדקקו לאחד, יצירת קשר עם סוכן ביטוח ועם ועד הבית, הכנת הדירה להשכרה, תשלום חשבונות שוטפים, העברת החשבונות על שם הדייר, הפקדת שכר הדירה לחשבון הבנק שלכם, תחזוקה שוטפת ועשיית שיפוצים בדירה, תיקון תקלות, ועוד.

מצוין! אז כיצד מוצאים חברה כזאת?

מצאו חברה שנמצאת קרוב לדירה שלכם, שמכירה את סביבת המגורים, בעלת ניסיון וכזאת עם המלצות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע כדאי לשם בגינה ערסל זוגי?
בכדי שאתם תוכלו ליהנות הרבה יותר בגינה שלכם, כל שעליכם לעשות זה לבחור באפשרות של ערסל זוגי לגינה שלכם....
קרא עוד »
פבר 13, 2017
נוטריון
מי יכול להיות נוטריון בישראל? על פי חוק בישראל יכול כל עורך דין שסיים עשר שנות וותק במקצוע לעבור מבחן...
קרא עוד »
פבר 14, 2018
3 סיבות לנטוש את החיסכון בבנק
רבים מהאנשים כיום בארץ ובעולם כולו מתקשים להחזיק את חשבון הבנק בצורה יציבה ולהכניס סכום כסף גדול...
קרא עוד »
מרץ 14, 2016