האם חתולים בייתים יכולים לטייל בחוץ?

אוכל לחתולים

חתול בית הוא חבר אמתי לחיים. כל מי שהחליט על המהלך הזה מדווח על חוויה מיוחדת שאין חיית מחמד שמספקת חוויה דומה ברמה כזו. אך חשוב לדעת כי גידול חתול גורר גם מחויבויות. חתול דורש טיפול. הוא זקוק לכמה וכמה דברים לצורך קיומו ואם לא תדאגו לספק לו אותם, אתם תמצאו את עצמכם עם חתול עצוב, עם חתול מילל ועצבני ועם חתול שממש לא ירווה אתכם נחת…

אוכל לחתולים

אז מה החתול שלכם צריך?

חשוב לאפשר לחתול ליהנות מהחיים החתוליים שלו. הוא אוהב לצאת החוצה, לפגוש חברים, לשחק אתם, להשתובב אתם וליילל אתם יחד. חשוב מאוד לאפשר לחתול את הטיול בחוץ על מנת שלא לפגוע בהתפתחות שלו. אז נכון שכאן ישנה הבעיה שהחתול פשוט לא יזכור לשוב הביתה. אז האמת כאן החלק שלכם. אתם צריכים לשמור על החתול שישוב הביתה וידע כי בסופו של יום הוא אמור להיכנס הביתה ושם המקום שלו.

אוכל טוב

החתול זקוק לאוכל טוב שיתאים עבורו. אתם ממש לא יכולים לתת לו את השאריות שלכם או את המאכלים שאתם לא צריכים. החתול זקוק לאוכל לחתולים בריא ומזין, לאוכל שיעניק לו את המרכיבים התזונתיים שהוא צריך. חשוב לדעת כי האוכל הוא לא אחיד לכל גיל ולכל שלב בחייו של החתול. החתול זקוק בכל שלב למזון מסוג שונה, ממש כמו האדם. אי אפשר לתת לחתול בן יומו אוכל שמתאים לחתולים בוגרים. כך גם חשוב להתחשב בחתול חולה או חתול אלרגי שזקוקים למזון מסוג אחר. חשוב לזכור כי החתול אוהב גם לנשנש בין הארוחות והוא זקוק לחטיפים טעימים מידי פעם.

משחקים

השקיעו במשחקים מתאימים לחתולים על מנת שהוא לא ישתעמם. חתול משועמם זה מתכון בדוק לצרות.

בחרו משחקים מחנות בעלי חיים שישעשעו את החתול שלכם והוא ייהנה לשחק בהם בעצמו. כמו כן כדאי לבחור משחקים אשר בהם הוא ישחק אתכם . כך תיהנו מחתול מאושר ומרוצה.

חול

ברור שבלי חול לחתול לא תוכלו לצפות ממנו להיגיינה בסיסית. שימו לב לבחירה נכונה בחול מתאים על מנת שגם אתם וגם החתול תוכלו ליהנות מהשהות בצוותא.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציורים לבית – תגיד לי אילו ציורים יש לך בבית ואגיד לך מי אתה
אנשים שאוהבים את הטבע ונהנים לפתוח את הבוקר עם כוס קפה בחצר המשקיפה אל הנוף הפתוח, יעדיפו להתגורר...
קרא עוד »
פבר 06, 2022
אחסון אתרים
דמיינו לעצמכם בית שיש בו הכול מהכול, הציוד יקר ואתם רוצים לשמר אותו גם לשנים הבאות. זה מה שלרוב ראוי...
קרא עוד »
מרץ 19, 2017
דרכון אירופאי למגורשי ספרד
גירוש ספרד הוא בין הסיפורים שעוברים במשפחות מדור לדור. לא מעט יהודים גורשו מספרד, ולאחר מכן מפורטוגל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019