רופא שיניים לבית

מבוגרים רבים סובלים מתופעה של נשירת שיניים, ולרבים מהם יש שיניים תותבות. שיניים אלה מסייעות להם בפעולות הפשוטות כמו נגיסה, לעיסה או דיבור ותורמות למראה אסתטי יותר. עם זאת, לא כל רופא שיניים יודע להתקין שיניים תותבות. במקרים מסוימים מגלים המטופלים ששיניים אלה לא הותקנו כהלכה, והם זקוקים לתותבות חדשות. רופא השיניים ד"ר אלברטו סוקולובסקי מספק שירותי רופא שיניים לבית, ומעניק יחס אישי למטופלי גיל הזהב.

מדוע כדאי לבחור בשירות עד הבית

באמצעות הטכנולוגיה החדשנית היום, אין צורך לצאת מהבית כדי לקבל טיפול כלשהו. כן, גם כאשר מדובר בטיפול מורכב כמו התקנת שיניים תותבות. אלה כמה יתרונות של שירות רופא שיניים עד הבית:

  • מגיע לכל מקום – רופא שיש לו מרפאה ניידת יכול להגיע לכל מקום שבו נמצא המטופל: בית אבות, בית, דיור מוגן או בית חולים.
  • לא מחכים בתור – כאשר אתם נמצאים במרפאת שיניים, אתם מחכים זמן רב לתורכם, מצטופפים בין האנשים השונים. כאשר מדובר באנשים מבוגרים, העניין הופך למורכב יותר, מכיוון שהם זקוקים לא אחת להשגחה רפואית מתמדת. כאשר הרופא מגיע עד הבית, אין צורך לחכות בתור.
  • ציוד מתקדם – גם כאשר מדובר בטיפול שיניים בבית, משתמש הרופא בציוד החדשני ביותר. באמצעות ציוד זה ניתן לבצע טיפולים כמו חידוש שיניים תותבות או תיקונן.
  • רופא שיניים מנוסה – קהל היעד העיקרי של רופא שיניים לבית הוא גיל הזהב. משום כך, רופא זה מתמחה בעבודה עם אנשים מבוגרים ויש לו ניסיון רב בתחום.
  • מגיע תוך 24 שעות – ברגע שהקריאה מתקבלת במוקד של רופא השיניים, הוא מגיע בתוך 24 שעות.
  • ויש גם טיפול שיננית – השיננית העובדת לצד רופא השיניים מסייעת למטופלים להיראות טוב. השיננית דואגת לכך שהשיניים יהיו לבנות ומבריקות.

רופא מכל הלב

רופא שיניים אשר מגיע לטפל באנשים מבוגרים צריך להיות מנוסה ובעל גישה טובה. זאת משום שאנשי גיל הזהב לא תמיד משתפים פעולה עם הרופאים, שכן חלקם חולים באלצהיימר או במחלות אחרות. רופא שיניים שיש לו ניסיון עבודה רב עם אנשים אלה, יודע להיות סבלני כשצריך ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יומיות, דו שבועיות או בכלל חודשיות? איזה עדשות מגע יתאימו לכם יותר?
עדשות מגע יומיות נוחות יותר מהאחרות מכיוון שניתן להרכיב אותן עד 30 יום ומוחלפות מדי יום. עם זאת, הם...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022
מה צריך לדעת על ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל?
כל ישראלי שנוסע לחו"ל, לא משנה אם זו נסיעה קצרה לנופש, נסיעה של מספר חודשים במסגרת טיול שאחרי הצבא או...
קרא עוד »
ספט 29, 2016
הדרך הנכונה לבחור את הרכב החדש שלכם
אם עד היום הייתה לכם מכונית משפחתית גדולה מהעבודה אך כעת אתם מחפשים לקנות לעצמכם רכב, כדאי שתבדקו...
קרא עוד »
מאי 23, 2015