4 תוספים חיונים לשמירה על הבריאות

תוספי בריאות
תוספי בריאות

מתלבטים לגבי תוספים חיוניים? ובכן, במאמר הבא נציג בפניכם 4 תוספים מצוינים אשר יעזרו לכם לשמור על הבריאות, כמו גם על העור.

תוספים – מוכיחים כיעילים לצורך שמירה על הבריאות

בשנים האחרונות נערכו עשרות אם לא מאות מחקרים בתחום התוספים. למעשה, מדובר באחד התחומים הנחקרים ביותר בעולם, וזאת לאור העובדה כי מחקרים מדעיים גילו כי נטילה קבועה של תוספים יכולה לתרום באופן משמעותי לבריאות הכללית, ובפרט לבריאות העור. בקולגן פלוס לדוגמא ישנו אחוז גבוה מאוד של סידן אשר מאפשר להעלים קמטים כמו גם להעניק לאור מראה בריא ורענן. במאמר הבא נציג בפניכם 4 תוספים חיוניים לשמירה על הבריאות, אולם חשוב לציין כי כל רכישה של תוסף חייב להתבצע באמצעות חברה מקצועית ומיומנת אשר מציגה את מלוא האינפורמציה בעבור נטילת התוסף, וכן התייעצות עם הרופא לאחר ביצוע בדיקות רפואיות מקיפות הנוגעות למצבכם הבריאותי.

אומגה 3

תוסף מצוין ועשיר בברזל וכן חומצות שומן אשר מצויה לרוב בדגים. אומגה שלוש נמצא במחקרים כיעיל לצורך בריאות הלב, כמו גם מסייעת למחלות לב וכלי דם. יתרה מכך, הן עשויות להפחית את הסיכון לאירועי לב, ולכן היא מומלצת לצריכה יומיומית.

קולגן פלוס

תוסף עשיר בחלבון אשר נמצא כיעיל לצורך הענקת מראה נקי ובריא לעור, עד לכדי העלמת קמטים. בנוסף, מדובר בתוסף אשר ניתן גם בעבור ספורטאים או מתאמנים, זאת לאור השפעות חיוביות לצורך מענה לכאב כדוגמת כאב פרקים, שיקום סחוס וכן הגדלת טווח הגמישות.

ויטמין C

ויטמין על בסיס מימי, והוא נחשב ליעיל בעבור החלמה מצינון, כמו גם עוזר לזרז החלמה של רקמת צלקת. בנוסף, מדובר בויטמין מצוין המתפקד כתרופת מנע כנגד מחלות כרוניות.

ויטמין D

עוזר בצורה משמעותית לבריאות הגופנית, זאת בזכות העובדה כי הוא מאפשר למנוע סוכרת, מפחית סיכון להתקפי לב וכן נמצא כיעיל לשיפור התחושה הכללית של הגוף, לאור העובדה כי ויטמין D מאפשר לספוג את הסידן במעי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפחתת עלויות מס שבח – איך להפחית את העלויות בצורה מקסימלית 
אתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת וברור לכם שתצטרכו לשלם מס שבח? אם כך, ברור גם שתרצו להקטין את...
קרא עוד »
אפר 16, 2022
כאבי שיניים אצל תינוקות: מה ניתן לעשות
כאבי שיניים אצל תינוקות נחשב לעניין נפוץ, שמדיר את מנוחתם של רוב התינוקות והוריהם. לא מעט הורים...
קרא עוד »
ינו 30, 2020
דירות למכירה בעפולה
כשאנחנו מסתכלים על נתוני הנדל"ן בישראל, אנחנו מבינים שעם הזמן הפריסה הגיאוגרפית תהיה הרבה יותר רחבה....
קרא עוד »
אפר 28, 2019