כיצד מכסים את המינוס בבנק?

הלוואה

 

רבים מאתנו מכירים את התופעה המטרידה של המינוס בבנק. אנחנו מנסים לכסות את המינוס, הריבית בבנק הולכת וגדלה, ונדמה שאנחנו רק "רודפים אחר הזנב של עצמינו". המינוס בבנק יכול להיות מעיק במיוחד, בעיקר כאשר נראה שאנו לא מצליחים לכסות אותו עד כמה שאנו מנסים. אז כיצד אפשר לכסות את המינוס המעיק? כמה אופציות להפטר מהצרות.

הלוואות מגופים שונים – כיום ישנם הלוואות מגופים שונים שיכולות לסייע להפטר מהמינוס בבנק. הלוואות מסוג זה ניתן לקחת גם מהבנק עצמו (אך יש לשים לב איזה הלוואה לוקחים באיזו ריבית ואילו תנאים ישנם להלוואה) וניתן לקחת הלוואות מגופים חוץ בנקאיים. כיום ישנם גופים חוץ בנקאיים שמספקים הלוואות לגיטימיות ואטרקטיביות לכיסוי המינוס. גם כאן חשוב לקחת את ההלוואה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר.

עזרה מבני משפחה – אופציה נוספת לכיסוי המינוס בבנק היא סיוע מבני משפחה. סיוע כספי מבני משפחה אינו גורר עמו ריבית והוא יכול לעזור בצורה רבה. עם זאת סיוע מסוג זה יכול לטמון בחובו צרות רבות כמו סכסוכים ואי נעימויות עם בני המשפחה במידה ולא תצליחו להחזיר את הכסף. לכן לא תמיד מומלץ להלוות כספים מהורים, אחים או קרובים אלא אם כן היחסים בניהם הינם יחסים קרובים במיוחד.

מציאת עבודה נוספת – דרך מוצלחת לכסות את המינוס בבנק היא פשוט הכנסה נוספת. גם אם אתם עובדים במשרה מלאה, כיום ישנן דרכים נוספות לייצר הכנסה נוספת. חפשו דרך לייצר הכנסה בין אם מדובר בעבודה מהבית. כיום ישנם מגוון עבודות שניתן לבצע מהבית כמו: שיווק ברשתות החברתיות, כתיבת ותמלול, טלמרקטינג ועוד. בנוסף תוכלו לעבוד בעבודות שונות כמו: בייביסיטר, שמירה והולכת כלבים, שמירה על בתים בחגים ועוד. עבודות כאלה יכניסו כסף נוסף שיכול לכסות את המינוס בבנק.

אבטחת הכנסה – אם אתם לא מתמודדים עם המינוס והחשבונות מעיקים, בדקו אולי מגיע לכם סיוע מהמדינה. לעיתים ישנם זכויות שמגיעים לאזרחים ואינם ממומשות. פנו לביטוח הלאומי ובדקו מה הזכויות שלכם. בירור קצר יכול להוליד קצבה או אבטחת הכנסה שיכולה לסייע לכם רבות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד קובע אבחון moxo את רמת הפרעת הקשב והריכוז שלכם?
הפרעות קשב וריכוז הפכו להיות דבר די נפוץ ומקובל אבל כדי לדעת שילדכם אכן סובל מהפרעה מהסוג הזה, חייבים...
קרא עוד »
מאי 17, 2017
סינר הנקה – העוזר החשוב של כל אמא
בשנים האחרונות, הנקה בציבור הופכת להיות דבר מקובל מאוד. יותר ויותר נשים בוחרות להניק באופן פומבי,...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
שיקולים חיוניים לבחירת כלבים וחתולים
ההחלטה לקבל כלב או חתול לביתכם היא מרגשת ומשמעותית כאחד. כל חיה מביאה את מערכת הצרכים, המוזרויות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2023