עו"ד דיני משפחה בפתח תקווה

עורכי דין

סוגיות במשפחה הינן רבות, ולפעמים משפחות שלמות התפרקות בגלל סוגיות רבות שמתקיימות, אך השאלה היא האם יש אפשרות לעזור לזוג? אם כן, איך? אם לא, מה לעשות הלאה? על ידי פנייה אל עוד דיני משפחה פתח תקווה, תוכלו לפתור הרבה בעיות ביתיות, לדעת כיצד להמשיך הלאה, וכן הכרוך בכך.

כיצד קשור עורך דין לענייני משפחה?

הסמכתם של עורכי דין היא להעביר אנשים דרך תהליכים מדיניים משפטיים, בצורה חוקית. ענייני משפחה הינו תהליך משפטי שמתרחש, אמנם בין המשפחה, אך המדינה צריכה להכיר בכך, ולדעת על זכויותיהם החדשים של כל השותפים לתהליך.

מה עוברים בתהליך זה?

התהליך איננו פשוט, וכמובן שלא המעבר שלו לבד. במידה וקורה מצב של גירוש, המדינה תעביר את הזוג תחילה דרך מספר טיפולים לפני שהם מתגרשים, והסיבה לכך היא על מנת לשמר את המשפחה, ובכדי לא לפגוע גם בילדים, וגם כן מהסיבה שהמדינה דואגת יותר לאימהות חד הוריות. לאחר הטיפול הזוגי, במידה והוא לא עבד, ממשיכים הזוג הלאה אל עורך הדין, ומחליטים ביחד על הזכויות החדשות, שזהו חלוקה ברכוש, אצל מי יהיו הילדים ועוד. לאחר שהזוג הסכים על החלוקה של הרכוש, על הזכויות שכל אחד מקבל וכדומה, הם מגיעים לבית המשפט. בבית המשפט הזוג מלווה בידי עורך הדין, ומציגים את הזכויות בפני השופט. במידה והשופט הסכים על המסמך, הזוג נחשב כמגורש באופן רשמי. המעמד בפני השופט הוא המעמד האחרון והרשמי, שרואה כי שני הצדדים מסכימים לתנאים, והוא האדם הרשאי לסגור את התיק, ולהעבירו הלאה.

מדוע צריכים עורך דין?

החלוקה של הדברים העשים באמצעות החוק, זאת אומרת שאם אתם תרצו לעשות דבר כלשהו בהסכם, אך בצורה לא חוקית, עורך הדין יהיה שם על מנת לעצור אתכם בזמן בכדי שתעברו את מעמד השופט כנדרש. בנוסף לכך, החוק מחייב נוכחות של עורך דין כמייצג של הזוג.

כיצד למצוא עוד דיני משפחה פתח תקווה?

שאלו אנשים שאתם מכירים, הקשיבו לביקורות וחוות דעת של אנשים אחרים, והתרשמו מהם. דברו עם עורך הדין לפני, על מנת לקבל רושם אישי ממנו, וכמובן לוודא שהוא עוד דיני משפחה פתח תקווה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיור למשתכן – כמה זה באמת עולה?
לאחרונה פורסם כי עלות מחיר למשתכן למשלם המיסים היא שבעה מיליארד שקל בשנה. כאשר הגירעון תופח אנו לא...
קרא עוד »
אוג 02, 2019
ספות
ספות הן רהיט המשמש לישיבה. הספות יכולות לשמש למטרות רבות כגון קריאה, צפייה בטלוויזיה, הרפיה ושינה. יש...
קרא עוד »
נוב 28, 2022
איפה אפשר לקרוא תהילים גם בלי ספר?
תְּהִלִּים הוא חלק מספרי המקרא, שכלול גם בחלק הכתובים. ביהדות הספר מיוחס בעיקרו למלך דוד אך לא רק. ספר...
קרא עוד »
יונ 13, 2019