3 סיבות לקיים אירועים ליד הכותל

אירועים בכותל

הכותל המערבי הוא מקום בו כולם מרגישים הזדהות והמקום המיוחד הזה אינו משאיר ספק לכך, מעבר לכך הכותל המערבי הוא הלא השריד האחרון מבית המקדש של העם היהודי וחייבים לשמור עליו , לכן כל אירוע שחוגגים בכותל הוא לא פחות ממרגש וייחודי. ובכל זאת למה בעצם לערוך אירועים בכותל?

ייחודיות

לערוך אירוע זה בהחלט רגע מרגש , אבל לחגוג אותו במקום הקדוש כמו הכותל זה כבר ייחודיות. וכדי להשאיר זיכרון שמח ומבורך צריכים לחשוב על מקום שיאמת זאת. הכותל הוא אחד המקומות המובילים ביותר לחגוג בהם את חגיגות בר המצווה, נערים רבים המגיעים לגיל מצוות עורכים את החגיגה בכותל, המשמעות לחגיגות בכותל במיוחד ביום כה חשוב זה היא לא רק לילד עצמו אלא גם להורים, זה הכרזה על המשכיות המסורת ומה יותר מתאים מאשר לחגוג את היום הייחודי הזה במקום ייחודי- בכותל.

קדושת המקום

כפי שנאמר רבים רוצים לערוך את טקס הבר מצווה או כל אירוע אחר באשר הוא בכותל וזאת משום שמדובר במקום קדוש , עריכת אירוע בכותל בעיקר חגיגת בר מצווה מביאה אפקט ייחודי ובעלת ערך מוסף הן לנער החוגג והן לאורחים מסביב, קדושת המקום מלווה את מהלך האירוע בכל רגע נתון ומאפשרת חיבור למקורות היהודיים באופן טבעי. ובכותל הרבה יותר קל וטבעי להתחבר למקורות אלו.

מזכרת לנצח נצחים

הפקת אירוע בכותל היא אינה הפקה פשוטה ומדוע? יש לארגן מראש את מהלך האירוע עצמו אם מדובר בחגיגות בר מצווה על הנער החוגג לעלות לתורה , עלייה לתורה מתרחשת בכותל לאחר מכן ניתן לערוך סיור באזור ולקבל הסברים והדרכות ממדריכים מקצועיים שעורכים סיורים, בזה זה לא נגמר , ארוחה חגיגית ומיוחדת בעיר הקודש היא חובה ולכן גם לזה יש לדאוג. אירוע הנחגג בכותל נצרב בזיכרון של כל אחד מהחוגגים ובעיקר אצל בעל השמחה עצמה ולכן יש לתכנן היטב איזה אירוע רוצים לערוך, הכותל המערבי בהחלט יוצר מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת לאירוע מיוחד גם לדורות הבאים.

שמחה בכותל – מקום בו הייחודיות, קדושת המקום והזיכרון הנצחי של אותו אירוע מתרכזים יחד ויוצרים מחרוזת בלתי ניתנת להפרדה. מסעדה ואולם אירועים אינטימי המממש את המטרה והופך אותה מחלום למציאות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לרכישה של דילדו אונליין
לפני שאתן בוחרות לקנות דילדו אונליין, ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לכן להתייחס אליהם, כך שאתן תוכלו...
קרא עוד »
נוב 24, 2017
נוטריון תפקידים וגינונים
לא מעט סיטואציית בחיים עשויות להוביל אותנו להיעזר בשירותיו של נוטריון. אי לכך, גם אם ביום יום תפקיד...
קרא עוד »
נוב 01, 2017
איך בוחרים חנות חיות
ההחלטה לגדל כלב או חתול זו החלטה חשובה ומחייבת מידי ולכן אי אפשר לקבל אותה בצורה ספונטנית. אם מעולם לא...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016