נוזל לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין – איפה קונים?

נוזל לסיגריה אלקטרונית

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לקרוא ולשמוע יותר ויותר על סיגריה אלקטרונית, סיגריה שמאפשרת לנו להרגיש כאילו אנחנו מעשנים, למרות שהיא לא כוללת ניקוטין ולא טבק, ובכך למעשה היא מונעת מאיתנו את הסכנה לחלות בסרטן.

סיגריה אלקטרונית הפכה להיות כלי מאוד פופולארי בקרב אנשים שמעוניינים להיגמל מעישון, ויש רבים שתומכים באמצעי זה, בין אם בשביל לגמול אנשים מסיגריות ובין אם להקל על תהליכי גמילה. מאחר והמטרה היא למנוע מאנשים לעשן ולגרום להם לוותר על הסיגריה הרגילה, הרי שמחפשים כל דרך אפשרית לשם כך, ואחת הדרכים היא כאמור שימוש בסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין.

נוזל לסיגריה אלקטרונית

על מנת לרכוש סיגריה כזו ובפרט את החלקים השונים שמרכיבים אותה, כולל נוזל לסיגריה זו, הרי שיש לחפש מספר חנויות בהן אנחנו נוכל למצוא סיגריות מסוג זה, למשל, אנחנו יכולים למצוא סיגריות אלקטרוניות בחנויות למוצרי עישון, כמו כן אנחנו יכולים למצוא סיגריות אלקטרוניות במגוון חנויות שמוכרות מוצרי בריאות ורפואה מסוגים שונים, בתי מרקחת ועוד. חשוב להקפיד ולשים לב, מי היצרנית של הסיגריה, מי המשווקת שלה והאם אכן מדובר על סיגריה שניתן להשתמש בה לצורך גמילה, שכן יש לא מעט דגמים שאינם בהכרח עונים על הגדרה זו, כולל סיגריות אשר נמכרות על ידי חברות הסיגריות עצמן.

לכן, לפני שרוכשים סיגריה אלקטרונית או חומר שקשור אליה, יש לקרוא על המוצר וכן יש לקבל הדרכה אודות השימוש בה. רצוי לבחון ממה עשויה הסיגריה, מה המרכיבים שנכללים בה וכיצד משתמשים בסיגריה זו. יש להקפיד שהסיגריה איננה כוללת ניקוטין או שום דבר שקשור לחומר זה.

נקודה נוספת שיש להתייחס אליה היא האחריות של הסיגריה, כלומר יש לבחון מה האחריות שהחברה אשר מייצרת את המוצר לוקחת על עצמה וכיצד היא מציגה את הסיגריה. אם החברה מציגה אותה כמוצר שיכול לעזור לגמילה מעישון וזו מטרתה, אז ניתן להשתמש בביטחון רב, שכן החברה אכן ייצרה אותו בשביל שיהיה ניתן לעזור לאנשים להיגמל מעישון בצורה פשוטה ומהירה, דרך שימוש בסיגריות אלו.

לעוד מידע על נוזל לסיגריה אלקטרונית, לחצו כאן…

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי האכלה מומלצים לתינוק חדש
יש לכם תינוק חדש?! איזה כיף! כעת אתם הורים גאים לתינוק חמוד שמנמן וכזה שאי אפשר להסיר ממנו את המבט. ובכל...
קרא עוד »
אוג 06, 2019
מריומה קליין – מי זו?
אחת היזמיות החשובות ביותר בתחום החברתי כבר למעלה משלושים שנה, היא מריומה קליין. הרבה מאוד ישראלים...
קרא עוד »
מרץ 26, 2023
נוטריון לצרפתית – איך זה קשור אלינו?
הרבה אנשים עוברים הליכים מסוימים בתוכם הם צריכים חתימת נוטריון. תהליך כזה נדרש חתימה של נוטריון גם...
קרא עוד »
מאי 29, 2018