טעויות שמתאמנים עושים בתחילת הדרך ומה לעשות במקום

טעויות שמתאמנים עושים

המון אנשים מנסים לשמור על אורח חיים בריא ולהעניק לעצמם גוף בריא ונפש בריאה אבל מגלים כי הרצון לממש קרוב אבל המימוש עצמו רחוק מהם לא פעם. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עושים לא מעט, מנסים לצאת ממסגרת הבית, מהקיבוע מול הטלוויזיה אל חיים בריאים יותר ולא מצליחים? ייתכן ואתם נמנים בין אותם מתאמנים שעושים לא מעט טעויות בדרך לחיים בריאים יותר. כדי שזה לא יקרה לכם, הצגנו כמה טעויות ומה כמובן אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה לכם. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף.

כפי שהבנתם, יותר ויותר אנשים רוצים להפוך מאנשים לא פעילים למתאמנים מן השורה אך פוסחים על החשוב ביותר. להלן כמה טעויות וכמה פתרונות שישנו לכם ויועילו בדרך לחיים טובים יותר.

טעות מס' 1 – מבצעים אימונים מסוכנים ליכולת

אנשים רוצים להתאמן ולא מתחשבים בשום דבר, מתחילים בהילוך גבוה. למה זה מסוכן? כי לרוב האנשים שרוצים לייצר שינוי, נכנסים עם אובר מוטיבציה העלולה לסכן אותם. לסכן? מה זה אומר? אנשים שלוקים בלחץ דם, סוכרת, או כל מחלה מסוכנת אחרת, עלולים לייצר בדיוק את ההיפך.

אז מה צריך לעשות?

קודם כל לברר מטרות אימון, להבין מה המצב הבריאותי? אם אתם לוקים בסוכרת ורוצים להתאמן כדי לשפר בריאות לצד כושר, חשוב שתדעו, אסור לכם להתאמן בדפקים גבוהים יותר. מה עושים? מחשבים 220- גיל אצל גברים ו226 אצל נשים, מכפילים 65 אחוז והנה לכם התוצאה של הדופק בו תוכלו לעבוד. מתקשים? מחקרים מעידים כי הכי פשוט לקנות שעון דופק ולקבל תוצאות בזמן אמת. כך למעשה גם תשיגו תוצאה של אימון וגם תשמרו על עצמכם באימון.

טעות מס' 2- לא משייכים מטרות אימון נכונות

טעות קריטית שנייה הינה מטרות אימון, לא בודקים מול מאמן ולא מוודאים כי הוא מברר מה הצרכים שלהם. חשוב לציין כי זו טעות קריטית מכיוון שאם תתאמנו ללא מטרה, מן הסתם לא תגיעו לשום מקום.

מה צריך לעשות?

לוודא כי מטרת האימון מתאימה לכם , שזה אומר? אם אתם רוצים לחטב את הגוף, תדרשו לעבוד בצורה מסוימת, אם מטרתכם לשפר כוח ולהגדיל מסת שריר, תדרשו לעבוד בצורה מסוימת- כאמור מטרה. מטרה, מטרה ושוב מטרה, לפני שמתאמנים מבררים מה באמת רוצים ויכולים להשיג. זה פשוט מאוד.

מאמר נוסף שכדאי לקרוא: איך להצליח בדיאטת כאסח

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סט מצעים למיטה וחצי – איך תדעו שהם איכותיים
רוצים לקנות סט מצעים חד קרן למיטה וחצי של אחד מהילדים? אם כך, ברור שתרצו לקנות רק מוצר שהוא באמת איכותי...
קרא עוד »
דצמ 11, 2019
טיפים לבחירת תכשיטים
עולם התכשיטים הוא עולם רחב ומגוון. לא פעם, כאשר אנשים מעוניינים לרכוש תכשיט כמתנה או אפילו לעצמם, הם...
קרא עוד »
נוב 22, 2017
איך תדעו שאתם זקוקים לטיפול זוגי?
זוגות רבים מרגישים מיואשים במערכת היחסים שלהם. הם מרגישים כי אבדה הדרך, מתוסכלים מחיי הזוגיות, חשים...
קרא עוד »
ספט 18, 2015