טעויות שמתאמנים עושים בתחילת הדרך ומה לעשות במקום

טעויות שמתאמנים עושים

המון אנשים מנסים לשמור על אורח חיים בריא ולהעניק לעצמם גוף בריא ונפש בריאה אבל מגלים כי הרצון לממש קרוב אבל המימוש עצמו רחוק מהם לא פעם. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם עושים לא מעט, מנסים לצאת ממסגרת הבית, מהקיבוע מול הטלוויזיה אל חיים בריאים יותר ולא מצליחים? ייתכן ואתם נמנים בין אותם מתאמנים שעושים לא מעט טעויות בדרך לחיים בריאים יותר. כדי שזה לא יקרה לכם, הצגנו כמה טעויות ומה כמובן אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה לכם. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף.

כפי שהבנתם, יותר ויותר אנשים רוצים להפוך מאנשים לא פעילים למתאמנים מן השורה אך פוסחים על החשוב ביותר. להלן כמה טעויות וכמה פתרונות שישנו לכם ויועילו בדרך לחיים טובים יותר.

טעות מס' 1 – מבצעים אימונים מסוכנים ליכולת

אנשים רוצים להתאמן ולא מתחשבים בשום דבר, מתחילים בהילוך גבוה. למה זה מסוכן? כי לרוב האנשים שרוצים לייצר שינוי, נכנסים עם אובר מוטיבציה העלולה לסכן אותם. לסכן? מה זה אומר? אנשים שלוקים בלחץ דם, סוכרת, או כל מחלה מסוכנת אחרת, עלולים לייצר בדיוק את ההיפך.

אז מה צריך לעשות?

קודם כל לברר מטרות אימון, להבין מה המצב הבריאותי? אם אתם לוקים בסוכרת ורוצים להתאמן כדי לשפר בריאות לצד כושר, חשוב שתדעו, אסור לכם להתאמן בדפקים גבוהים יותר. מה עושים? מחשבים 220- גיל אצל גברים ו226 אצל נשים, מכפילים 65 אחוז והנה לכם התוצאה של הדופק בו תוכלו לעבוד. מתקשים? מחקרים מעידים כי הכי פשוט לקנות שעון דופק ולקבל תוצאות בזמן אמת. כך למעשה גם תשיגו תוצאה של אימון וגם תשמרו על עצמכם באימון.

טעות מס' 2- לא משייכים מטרות אימון נכונות

טעות קריטית שנייה הינה מטרות אימון, לא בודקים מול מאמן ולא מוודאים כי הוא מברר מה הצרכים שלהם. חשוב לציין כי זו טעות קריטית מכיוון שאם תתאמנו ללא מטרה, מן הסתם לא תגיעו לשום מקום.

מה צריך לעשות?

לוודא כי מטרת האימון מתאימה לכם , שזה אומר? אם אתם רוצים לחטב את הגוף, תדרשו לעבוד בצורה מסוימת, אם מטרתכם לשפר כוח ולהגדיל מסת שריר, תדרשו לעבוד בצורה מסוימת- כאמור מטרה. מטרה, מטרה ושוב מטרה, לפני שמתאמנים מבררים מה באמת רוצים ויכולים להשיג. זה פשוט מאוד.

מאמר נוסף שכדאי לקרוא: איך להצליח בדיאטת כאסח

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועים על גלגלים שכל בת רוצה בבית
אחת האהבות הגדולות של הילדות הקטנות היא להסיע עגלת תינוקות ולנוע איתה ברחבי הבית או לחלופין כשיוצאים...
קרא עוד »
אוג 14, 2020
ילד בר מצווה
גיל 13 היא תחנה משמעותית אצל כל נער יהודי. מדובר בתאריך חשוב שכן הוא יפגוש בתחנה הזו את עולם המבוגרים...
קרא עוד »
נוב 24, 2017
הנחות בישראכארד – כיצד מקבלים?
רבים האנשים שרוצים לדעת כיצד ניתן לקבל הנחות בישראכארד. הנחות בכרטיס אשראי כמו בישראכארד, מאסטר כארד,...
קרא עוד »
ספט 18, 2017