איתור בעיות רטיבות

בעיית רטיבות בדירות היא בעיה שמתפתחת לאט. בהתחלה יש ריח בלתי נעים של ריח ועובש בדירה. זה לא נעים, אבל אתם מעדיפים להתעלם ממנו. אחרי הכול, כשאתם מתמרנים בין העבודה למפגשים החברתיים אין לכם באמת זמן לקרוא לאינסטלטור. אבל הבעיה אינה נפתרת מעצמה, אלא הולכת ומחריפה. הרטיבות רק מתגברת. ואם בהתחלה זה התבטא בריח בלתי נעים, הרי שעכשיו אתם מגלים כי הרצפה רטובה אף היא.

מחפשים את הנזילה

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור בגלל בעיות רטיבות, הוא יתחיל לחפש בעיות נזילות. איתור נזילות מים מתבצע היום בכלים משוכללים. בזכות הטכנולוגיה יכול האינסטלטור לאתר את הנזילה בקלות ולתקן אותה. דוגמה לאחד הכלים האלה היא מצלמה מיוחדת אשר נקראת מצלמה תרמית. המצלמה שולחת קרניים אשר חודרות דרך הקירות ולאחר מכן מתקבלים נתונים לגבי מצב הצנרת. צבעים קרים כמו כחול או סגול יכולים להעיד על מקור הטפטוף, ואילו צבעים חמים כמו אדום, כתום וצהוב יעידו על שטח יבש. באמצעות המכשיר המשוכלל, גילוי נזילות מעולם לא היה קל יותר.

מה עושים לאחר גילוי הנזילה

לאחר שהאינסטלטור המקצועי יודע בדיוק היכן נמצאת הנזילה, הוא ניגש לתיקון. הוא קודח בקיר רק במקום המדויק של הנזילה (מבלי שיהיה צורך לפרק קיר שלם) ולאחר מכן מצטייד בכלים מיוחדים אשר מסייעים לו בתיקון הנזילה. בסופו של דבר, אינסטלטור מקצועי ומיומן ימליץ על ביצוע בדיקה תקופתית כדי לעקוב אחר הצנרת ולבדוק אם לא מתגלות בעיות נוספות.

מדוע יש נזילות בצנרת

אם תשאלו אינסטלטור בתל אביב מנוסה ומומחה מדוע יש בעיות בצנרת, הוא יגיד לכם שהסיבה העיקרית היא שחיקת הצנרת. דיירים הגרים בבנייני מגורים משותפים, עובדים במפעל או בבנייני משרדים – כל אלה גורמים לשחיקת הצנרת, מכיוון שהם משתמשים בה מדי יום ביומו. ומה לא עובר בתוך הצנרת? שאריות קפה של בוקר, ארוחת בוקר דשנה, ניירות טואלט, הפרשות ועוד ועוד. מסיבה זו מזעיקים את האינסטלטור בשעה שיש פיצוץ בצנרת או בעיית רטיבות, והוא מגיע במהירות כדי לטפל בבעיה. אז אם יש חשד קל לרטיבות במבנה, אל תחכו לרגע האחרון. פנו לאיש מקצוע.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8
כרטיס ה-SIM נחשב לטכנולוגיה יציבה ונפוצה. עם זאת, זה לא חף מפגמים. אחת הבעיות הגדולות ביותר עם כרטיסי SIM...
קרא עוד »
ינו 17, 2023
חשיפת יתרונות מרכזיים בבחירת מעצב הפנים הנכון
ההחלטה להעסיק מעצב פנים נראית לרוב דרך עדשת האסתטיקה והנוחות. עם זאת, היתרונות חורגים הרבה מעבר...
קרא עוד »
ינו 17, 2024
איך בוחרים הוצאה לאור?
אנשים רבים כותבים כל החיים שלהם למגירה. רבים מתחילים בהרגל הזה אי שם בשנות הנעורים שלהם, אך חלקם...
קרא עוד »
יונ 12, 2019