נושאי שיחה שתמיד מצליחים

נושאי שיחה
נושאי שיחה

מכירים את הרגע הזה שבו נגמרים כל נושאי השיחה? בין אם זה במהלך דייט ראשון, במפגש עם חברים, או אפילו סתם רביצה על הספה לצד בני הזוג. איך אפשר לצלוח את הסיטואציה? ובכן, ריכזנו בעבורכם כמה נושאי שיחה שתמיד מצליחים!

נושאים שבוערים על סדר היום

נושאים אקטואליים הם תמיד נושאים שמסייעים לפתח שיחה, בין אם מדובר בחתונה הסודית של אנה אהרונוב, מחאות שגרמו לחסימת כבישים, ובין אם מדובר בבחירות הקרבות. אם דובר על זה בחדשות בשבוע האחרון, או אם זה נכתב בתקשורת (הכתובה והדיגיטלית), הרי שמדובר בנושא שיחה מוצלח וראוי. ניתן למצוא את כל המושגים הפופולריים ביותר באתר כיפה, כשלמעשה מדובר בתגיות. תחת כל תגית יש כתבות רלוונטיות, מה שעשוי להניב לכם לא מעט נושאי שיחה מעניינים ומרתקים.

סדרות ריאליטי

מידי ערב בשעות הפריים טיים משודרות בטלוויזיה סדרות ותוכניות, ביניהן גם תוכניות ריאליטי. קחו למשל את "הישרדות VIP", גם מי שאינו צופה בריאליטי, מכיר חלק ממתמודדי התוכנית, כמו מני נפתלי, עינת ארליך, שקד קוממי, ג'ובאני רוסו וכו', ולכן מדובר בנושא שיחה מצוין. חוץ מזה, יש לא מעט תוכניות ריאליטי שיכולות לספק לכם נושאי שיחה נהדרים ומעשירים, החל מהתוכנית "חתונה ממבט ראשון", דרך "המרוץ למיליון" ועד "האח הגדול".

נושאי שיחה

אוכל!

מי לא אוהב לאכול? ובכן, אוכל זה נושא שיחה מעשיר במיוחד, משום שתמיד יש מה לומר לגביו. תוכלו לשוחח על מתכונים שונים, לדבר על מסעדות מומלצות ואפילו לשתף חוויות ממאכלים חדשים שניסיתם (לטוב ולרע).

מזג האוויר

אם צפיתם בסדרה "סיפורה של שפחה", אתם וודאי יודעים ששיחות על מזג האוויר הן שיחות מאוד פופולאריות בעלילה, ולהבדיל מהסדרה, גם במציאות מדובר בנושא שיחה מעניין. תוכלו לשוחח על החום הכבד ועל דרכי ההתמודדות עמו, או על התחזית לשבוע הקרוב. מה שכן, מדובר בנושא שיחה שיאפשר לכם לנהל שיחה קצרה, לכן תמיד כדאי להכין נושאים נוספים.

פוליטיקה

"למה לי פוליטיקה עכשיו?" האמת, מסיבה פשוטה – זה נושא שיחה מעולה! כל עוד תשמרו על שיח מכבד, בהחלט תוכלו לנהל שיחות בנושאים פוליטיים שונים, וכן – גם אם אתם ממוקמים במקומות שונים על המפה הפוליטית. למעשה, הבחירות הקרבות (והחוזרות!) שייערכו ספטמבר, מספקות לנו לא מעט נושאים לשוחח עליהם, כך שנושאי שיחה פוליטיים בהחלט לא חסר.

תוכניות לחופשת הקיץ

שתפו את החברים בתוכניות לקראת החופשה, בפעילויות המתוכננות ואולי תזכו לקבל רעיונות נוספים לאטרקציות ייחודיות. מה גם שתוכלו לשוחח על מקומות ויעדים בהם ביקרתם בעבר, להחליף חוויות ולשתף ברגעי שיא מהחופשה.

יש לא מעט רגעים מביכים בהם נגמרים נושאי השיחה ולכן חשוב להכין מראש כמה נושאים למקרים הללו, בין אם תדברו על פוליטיקה, תוכניות ריאליטי, אוכל או נואשים אקטואליים – אין ספק שתצליחו להציל את המפגש, וליצור שיחות ארוכות ומעשירות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי סאדו לזוגות שמחפשים לגלות עוד
חיי המין של רובנו לא באמת מספקים אותנו. הרי השעמום נובע בעיקרו מעצם היותם של חיי המין חוזרים על עצמם...
קרא עוד »
ינו 22, 2018
חימום תת רצפתי – למה צריך את זה?
נושא ההסקה מאז ומתמיד העסיק בעלי דירות או בעלי עסקים. כל תחום החימום וההסקה מלא בפיתוחים ושכלולים...
קרא עוד »
מרץ 19, 2018
רופא עיניים, במה הוא יכול לסייע?
רופא עיניים הוא איש מקצוע רפואי המתמחה באבחון, טיפול ומניעה של מחלות עיניים. רופאי עיניים משתמשים...
קרא עוד »
מאי 07, 2023