מהו מרחב מודעות

מרחב מודעות
מרחב מודעות

האם אתם מכירים את מרחב המודעות שלכם? האם אתם יודעים מה מניע אתכם לבצע פעולות כאלה או אחרות? מה גורם לכם להגיב בכעס, זעם, או באהבה ותשוקה? כדי להיות מודעים יותר לעצמינו ועל הדרך לשפר את התגובות ואת אורח החיים שלנו – חשוב שנדע יותר אודות מרחב המודעות בו אנו חיים ואותו אנו חווים.

החיים מורכבים ומלאים הפתעות, אנו כל הזמן מלאי מחשבות זיכרונות, רגשות ובהתאם לתחושות שלנו אנו מגיבים, לעיתים אף באופן בלתי מודע. תגובות כאלה ואחרות ובעיקר תגובות שמשפיעות על החיים שלנו באופן ישיר או עקיף: עלולות להעיב על איכות החיים. לכן רבים רוצים לדעת כיצד ניתן לשפר את אורח חייהם.

אחת השיטות לעשות זאת היא באמצעות יצירת מרחב מודעות בו אנו מגשימים ואת עצמינו ונהנים מהחיים. כאשר אנו מפתחים את התודעה שלנו, אנו מצליחים לייצר מרחב מוגן ובטוח, כאשר מרחב זה מקנה חווית חיבור השראה ותקשורת עם חלקים גבוהים של התודעה.

כיצד אפשר להפוך למודעים יותר?

כדי שנהפוך למודעים יותר, כדי שנבין מה מניע אותנו לבצע פעולות כאלה ואחרות, כדי שנדע איזה מגירות בתודעה יש לפתוח ולהתבונן בהן, חשוב לחיות חיים מודעים תוך העצמת החוזקות על ידי פיתוח חלקים מטא קוגניטיביים בתודעה.

פיתוח כזה הנעשה באמצעות הדרכה נכונה, מקנה את היכולת לפתוח את התודעה להכיר את הנפש טוב יותר לדעת מה מניע אותנו לבצע מעשים מסוגים שונים, מה מניע אותנו לבחור בני זוג, עבודה או קריירה, מה גורם לתגובות כאלה ואחרות וחשוב מכל – אנו למדים כיצד לשפר את איכות החיים, להגיב נכון ולהכיל את המחשבות והתחושות שלנו.

קורסים וסדנאות העוסקים בתת מודע

כדי להבין את התת מודע שלנו ולהרחיב את המודעות, חשוב לדעת כיצד לשנות את החיים, את הלך הרוח ומהחשבה, לפתח שליטה בתת מודע ובד בבד להכיל את הרגשות שלנו כמו גם לקבל את עצמינו באהבה.

כיום באמצעות קורסים העוסקים במרחב מודעות אפשר להעצים את החוזקות שלנו, להתחבר לסינגולריות ולפתח חלקים מטא קוגניטיביים. באמצעות קורסים כאלה אפשר לחיות חיים מטיבים, מודעים ומאושרים יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבת עבודות אקדמיות
על מנת לכתוב מאמר חשוב לדעת על מה אתם הולכים לכתוב. חשוב גם לדעת איזה סוג מאמר אתה רוצה לכתוב ואיך אתה...
קרא עוד »
דצמ 03, 2022
מחסן גינה
כול מי שיש לו גינה חשב לפחות פעם אחת על קניית מחסן גינה. אם יש לכם גינה ולא חשבתם על לקנות מחסן גינה,...
קרא עוד »
מרץ 10, 2016
הבטחת עתידך: המדריך החיוני לביטוח לאומי אמריקאי
בחברה שבה תכנון לעתיד הוא בעל חשיבות עליונה, הבנת המורכבות של מערכת הביטוח הלאומי האמריקאית עומדת...
קרא עוד »
ספט 14, 2023