קליפ להצעת נישואין : דרכים להפקה המושלמת

קליפ להצעת נישואין

פעם, לפני לא הרבה שנים, כשגבר רצה להציע לאישה נישואין, הוא היה קונה טבעת, מכין ארוחת ערב מושקעת, וברגע הנכון, היה יורד על הברכיים ומבקש ממנה להתחתן איתו.

עם הזמן, הנושא של הצעות נישואין מעט השתנה והתרחב, במקום ארוחות ערב רומנטיות, גברים לקחו את בנות זוגן לטיול בחו"ל, לטיסה בשמי הארץ, שייט ביאכטה ובמקום להציע לה נישואין בשאלה פשוטה שנשאלה על ידם, הם היו כותבים את זה בשמיים, כותבים את זה על קירות, כותבים את זה על עוגות ועל כל דבר אחר שנחשב מיוחד ומרשים.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות רעיון חדש שעולה וזוכה להצלחה גדולה, קליפ להצעת נישואין. לכאורה דבר פשוט, אך מאוד מושקע, בין אם האישה תסכים או לא תסכים להצעה, אין ספק שהיא תראה בכך רעיון מושקע וייחודי.

הרעיון הוא פשוט, הגבר אוסף תמונות מעברם ביחד ולעיתים גם תמונות של בת זוגתו לפני היכרותם או ברגעים שהם אינם ביחד, הוא מוסיף פסקול, שיכול להיות שיר אהוב על האישה או שיר ששניהם מאוד אוהבים, מה שנקרא "השיר שלהם", לעיתים הוא גם מוסיף קטעים מבוימים בו הוא משחק ואפילו בני המשפחה, וכל זה הוא רוקח ביחד עם איש מקצוע, לקליפ של מספר דקות, אותו הוא מציג לה ברגע שהוא רוצה לבקש ממנה נישואים.

מה צריך לדעת לפני שמכינים קליפ להצעת נישואין

ראשית, כל אחד יכול להכין היום קליפ, הרי יש מגוון רחב של תוכנות שמאפשרות זאת ולכל אחד יש מצלמה במכשיר הסלולר שמאפשרת לצלם וידיאו.

אך צריך לומר את האמת, בשביל להכין קליפ מושקע, כזה שהאישה תתרשם ותאהב, רצוי שיהיה זה קליפ אשר יופק על ידי חברה מקצועית, כזו שתדע להכין תסריט מתאים, כזו שתדע לעבוד בצורה מדויקת עם כל החומרים, כזו שתדע לבנות את הקליפ בצורה מושלמת.

שנית, בשביל להכין קליפ כזה, צריך לעשות עבודת שטח, בין אם זה לדעת מה רוצים להציג בקליפ וכיצד, וכן כמובן איסוף של תמונות וחומרים שימלאו את הקליפ ויהפכו אותו למושלם.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבחן מימד, מה זה ולשם מה צריך אותו?
בעבר, כשצעירים וצעירות רצו להתקבל למכינה קדם אקדמית לצורך שיפור או השלמת בגרויות, וכן במקרים בהם רצו...
קרא עוד »
מאי 29, 2017
האם קורס שוק ההון מומלץ לאנשי מקצוע שואפים?
בעולם המורכב של מסחר בבורסה, שאלה נפוצה אחת שעולה היא האם כדאי לאנשי מקצוע שואפים לשקול להירשם לקורס...
קרא עוד »
ינו 24, 2024
איך בוחרים אולפן הקלטות
חלומם של רבים להיות זמרים ויוצרים הוא כזה שניתן להגשים, במיוחד אם יש סביב האמן צוות טכני ומקצועי...
קרא עוד »
פבר 03, 2019