איך לנקות את הבית לקראת החג ?

חגי תשרי ממשמשים ובאים ואתם בוודאי רוצים לדעת כיצד תוכלו לנקות את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר לקראת החג, ולשם אירוח האורחים בחג. אז כיצד מנקים את הבית בחגים? כמה טיפים מעולים בהמשך:

פינוי הבית מחפצים מיותרים – לעיתים אנו לא שמים לב שהבית שלנו מלא בחפצים שאנו לא צריכים אותם אגרנו עם השנים. כדי לפנות מקום ולהפוך את הבית לנקי ומסודר יותר, חשוב לבצע פינוי הבית חפצים מיותרים. מיינו את החפצים, הבינו אילו חפצים את צריכים וממה צריל להפטר, והניחו את החפצים במכולות המחזור ובפחים המתאימים להם, או תרמו אותם לצדקה.

אווררו את הבית – חשוב לאוורר את הבית לפני הניקיון. פתחו חלונות בכל הבית, ודאגו כי הם לא יהיו מאובקים. בכך תוכלו לנקות את האבק עוד לפני הניקיון המרכזי. אווררו גם שמיכות וכריות וכבסו אותם בהתאם לצורך.

נקו מגירות וארונות – החגים הם זמן מעולה לניקיון ארונות, מגירות, מקררים וחפצים שאתם לא מספיקים להגיע אליכם בניקיון היום יומי. עשו סדר בחללי האחסון ואווררו גם אותם.

שאבו את מערכות הישיבה ואת השטיחים – כאשר אתם מארחים בחג אתם בוודאי רוצים שהבית שלכם יהיה סטרילי ונקי, ולכן חשוב לבצע שאיבת ויסודית של מערכות הישיבה והאבק מהשטיחים בבית.

האצילו סמכויות – על מנת להעביר את פעולת הניקיון בצורה טובה יותר, חשוב להאציל סמכויות בין כל בני המשפחה. רתמו את הילדים למשימות שונות כמו ניקוי חלונות, סידור הארונות, ניקוי מגירות ועוד. בכך העבודה תהפוך לקלה יותר.

שכירת חברת ניקיון – אם אין לכם זמן לנקות את הבית לקראת החגים, מומלץ לשכור חברת ניקיון שתוכלו לסייע לכם בניקיון יסודי של הבית. חברת ניקיון תפנה פסולת מהחצר והמכניסה לבית, תנקה את הרצפות באופן יסודי ואף תוסיף להן פוליש, תעזור לכם בצביעת הקירות וניקוי ארונות, והיא תשלח מנקים שינקו את הבית בצורה יסודית שכוללת את כל המשטחים, הפורמייקה, חדרי השירותים, החללים בבית ועוד. שכרו חברת ניקיון שיכולה לשלוח לביתכם מנקים מעולים שיודעים לבצע את עבודת הניקיון בצורה הטובה והאמינה ביותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקרר יין – אתם חייבים אחד כזה! כל היתרונות במכשיר
אם אין לכם מקרר יין, או אם אתם חשים שמקרר יין הוא השקעה מוגזמת מדי והוא מתאים בעיקר לחנויות, למסעדות או...
קרא עוד »
אוג 19, 2021
ארונות אמבטיה מעץ – בחירה מועדפת על הישראלים
בימינו ניתן לראות בבירור כי ארונות אמבטיה מעץ נחשבים לאחת הבחירות המועדפות ביותר על ידי הקהל...
קרא עוד »
מאי 02, 2021
הוצאה לאור של ספרי ילדים: במה זה שונה?
הוצאת ספרי ילדים שונה מהוצאת שאר הספרים. ניתן לראות כי שהשינוי מתבטא בצורתן החיצונית למשל ספרי ילדים...
קרא עוד »
מאי 26, 2022