איך בוחרים מאוורר טוב?

מאוורר תקרה

הקיץ אוטוטו בפתח ואנחנו רוצים לבחור מאורר טוב שיעזור לנו לעבור את החודשים החמים בצורה הטובה ביותר אז איך בוחרים מאורר טוב? הכל בהמשך.

החליטו איזה מאורר אתם רוצים

על מנת להתחיל חשוב להחליט איזה מאורר אתם רוצים. האם מדובר במאורר נייד שניתן להזיז ממקום למקום, או שמא מדובר במאורר תקרה שנמצא קבוע על תקרה ביתכם ומפזר את האוויר בחדר הצורה שווה? בנוסף ישנו מאוור שולחני שיאוורר אתכם באופן נקודתי. לאחר הבחירה הגיע הזמן לבחור את תכונות המאורר.

התאימו את המאורר לגודל החלל

כדי לבחור מאורר חשוב להתאים אותו לגודל החלל. יש להתאים את המאורר לגודל החדר, משמע: ככול שהמאוורר יהיה גדול יותר, כך יש לבחור מאורר בעל קוטר גדול יותר. למשל אם מדובר במאורר של דירת חדר בגודל עשרים וחמישה מטרים מרובעים – בחרו מאורר בגודל בקוטר של חמישים ושניים אינטש.

בחירת מאורר תקרה

כיום ישנם מגוון מאווררי תקרה בעיצובים שונים ובעלי עוצמות מדהימות! אחת החברות הבולטות בתחום היא חברה המייצרת 'מאוררי הייקו', המספקת מאורר הייקו שמיועד לתקרה ונמצא כעת בשיא הטכנולוגיה.

מאווררי הייקו מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למאוורר להתאים את עצמו לשינוי הטמפרטורות בחלל החדר. בנוסף המאורר יודע מתי אתם בחדר, ומאוורר אותו בהתאם להעדפות שלכם.

חשוב לדעת שכאשר אתם מתקינים מאוור תקרה מכל סוג, יש לתאים אותו לגובה התקרה, ולהתקין אותו במרחק מתאים ממנה. אם אינכם מצליחים לחשב את המרחק הנכון, יש לזמן איש מקצוע לשם ההתקנה. חשוב להתקין את המאוורר במרחק של תשעים סנטימטרים מהתקרה בממוצע.

עיצוב המאורר

כאשר אתם בוחרים את המאורר חשוב שהוא יתכתב בצורה נכונה עם עיצוב הבית. כיום ישנם מאוררים במגוון עיצובים. לדוגמא, מאורר היקו מעוצב במגוון עיצובים החל מעיצוב מודרני מדהים, עד לעיצוב כפרי. בנוסף כיום קיימים גם מאווררים נייחים המעוצבים בסגנון וינטג', ומגוון סגנונות המתאימים לדירות, בתים פרטיים, משרדים ומבני תעשייה.

לסיכום, כאשר אתם בוחרים מאוורר תקרה, שימו לב שהוא מתאים לצרכים שלכם, מחלק באופן שווה את האוויר, אינו תופס מקום רב, וחשוב מכל – הופך את הקיץ שלכם לנעים ומאורר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי ויאגרה
על פי מחקרים שנעשים במשך השנים האחרונות, כמעט חצי מהגברים בסביבות גילאי 40- 70, סובלים ברמה כזו או אחרת...
קרא עוד »
יונ 22, 2022
אבני החן הנסתרות של טיול מאורגן למרוקו הקסומה
מרוקו, עם השילוב הקסום שלה של תרבות תוססת, נופים מדהימים ועושר היסטורי, היא כבר מזמן יעד שובה לב...
קרא עוד »
ספט 05, 2023
אובססיה לאיסוף מכשירי חשמל?
לכל אחד מאיתנו יש מכשירי חשמל בבית. יש מי שאוהב שיש לו את כל סוגי מכשירי החשמל הכי חדשים יש מי שפחות...
קרא עוד »
דצמ 16, 2017