הופכים נכס מוזנח לנכס מבוקש!

פינוי דירה

רכשתם או ירשתם דירת מגורים ישנה ומוזנחת? מחזיקים בבעלות על דירת מגורים מעופשת וישנה? זה הזמן לדעת כיצד גם אתם תוכלו להפוך את הנכס המוזנח לנכס מבוקש במינימום מאמץ, זמן וכסף!

"פינוי דירות ישנות ומוזנחות" מסביר לנו שי גולד, מבעלי חברת מומחה פינוי דירה העוסקת ומתמחה בביצוע עבודות פינוי תכולה מכל סוג לכל מטרה, "הינה פעולה מקצועית המיועדת בין היתר לצרכי השבחתם של נכסים ישנים. הליכי הפינוי של דירות ישנות ומוזנחות משלבים בתוכם גם ביצוע עבודות ניקיון ואחזקה בסביבת המגורים, דבר התורם רבות לנראות הדירה בסיום העבודות".

שי גולד הינו קבלן פינוי מוסמך ומנוסה העוסק בביצוע עבודות הפינוי כבר למעלה מ-25 שנה. "לאורך שנות פעילותי בענף הפינוי, נחשפתי לעשרות דירות ישנות ומוזנחות אשר חייבו את בעליהן בביצוע פעולות פינוי וניקיון. הידע והניסיון המקצועי אותו רכשתי לאורך השנים, מאפשר לי להתאים בעבור כל דירה ודירה את פתרונות השירות היעילים ביותר בעבורה, וזאת בהתאם למצבה טרם תחילת ביצוע עבודות הפינוי והניקיון".

פינוי דירה

מה מאפיין את הדירות הישנות והמוזנחות עליהן אתה מדבר?

"דירות ישנות" מסביר לנו שי, "הן דירות בנות 20-30 שנה ויותר, ועקב כך הן עלולות לסבול מבעיות שונות בכל הנוגע לתשתיות הדירה. במקרים בהם לא בוצעו בשטח הדירה עבודות תחזוקה ראויות לאורך השנים, מצבה התחזוקתי של הדירה עלול להידרדר ובמקרים אלו מתקני הדירה נהרסים עם הזמן. בנוסף, דירות ישנות ומוזנחות מתאפיינות בין היתר בעומס יתר של פריטי תכולה מיותרת, במצבורי אבק גדולים, בסימני עובש או רטיבות על גבי קירות הדירה ובבעיות תחזוקה נוספות העלולות להוביל במקרים מסוימים להופעתם של מפגעים סביבתיים ותחלואים שונים בשטח הדירה".

כיצד ניתן להשביח דירות מגורים ישנות ומוזנחות?

"הליכי ההשבחה המוצעים על ידינו במומחה פינוי דירה", מסביר שי, "כוללים שלושה שלבים מקצועיים: הראשון, פינוי מקדים ויסודי של כל פריטי התכולה המיותרים המצויים בשטח הדירה, השני, ניקיון יסודי של שטח הדירה וחיטוי יסודי של מתקני הדירה כגון: חדרי שירותים ואמבטיה, כיורים, משטחי שיש, קרמיקה וכדומה, והשלישי: תיקון בלאי במתקני הדירה וארגון מחדש של סביבת המגורים".

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודות גובה – כל היתרונות
איטום ושיקום גגות, נזילות, אבנים שמתפוררות, תיקון והחלפת מרזבים ועוד - כל אלה דורשים עבודה בגובה על...
קרא עוד »
ספט 20, 2017
הסכם ממון בין בני זוג האם זה רצוי בכל מצב?
לעיתים רבות, ישנם ויכוחים בין בני זוג בעיקר על רכוש משותף, ולכן הם בוחרים לחתום, מראש, על הסכם ממון....
קרא עוד »
ינו 20, 2021
ביטוח נזקי איטום לדירה: איך זה עובד?
למרות ימי השמש הרבים בישראל, בדירות רבות נוצרות רטיבויות ונזילות בעקבות כשלים בזמן בנייתן. כיוון...
קרא עוד »
נוב 17, 2019