סובלים מזרועות מדלדלות? יש פתרון

מזרועות מדלדלות

לא מעט אנשים סובלים מזרועות מדלדלות בשלב כזה או אחר בחייהם. זרועות מדלדלות יכולות להגרם כתוצאה מירידה משמעותית במשקל או כתוצאה מגנטיקה. מכל מקום, אנשים אשר סובלים מתופעה זו, מדווחים על בטחון עצמי נמוך, דימוי עצמי נמוך וחוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני שלהם. כיום, באמצעות ניתוח פלסטי ייעודי, ניתן לסייע לזרועותיו המדלדלות של כל אדם הסובל מכך, להיות חטובות יותר, ללא רקמות השומן ועודפי העור אשר גורמים להן להראות מדולדלות ופחות אטרקטיביות למראה.

מזרועות מדלדלות


ניתוח לזרועות מדלדלות- במה מדובר

כאשר מדובר על ניתוח לזרועות מדלדלות, מדובר על ניתוח אשר מטרתו היא הן לשאוב את השומן במקום הרלוונטי בזרועות והן להסיר את עודפי העור. מדובר על ניתוח המתבצע באמצעות חתך או סמוך לבית השחי, או לאורך הזרוע לכיוון החזה. בחירת המיקום של החתך מתבצעת לאחר שבוחנים היכן ממוקם מרבית השומן של האדם, אשר גורם לזרועו להיות מדלדלת. לאחר ביצוע החתך, השומן במיקום הרלוונטי נשאב ועודפי העור מוסרים. מדובר על ניתוח אשר אורך שעתיים תחת הרדמה כללית. הניתוח ככל ניתוח הוא בעל סיכונים ובעל פרק זמן הדרוש להחלמה ולכן, בטרם מחליטים לבצע אותו, יש להתוודע היטב אל כלל הסיכונים שבניתוח זה ואל פרק הזמן הרלוונטי עבור החלמה מהניתוח.


כיצד מתכוננים לניתוח עבור זרועות מדלדלות

אם החלטתם לעבור ניתוח עבור חיטוב הזרועות שלכם, הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לחפש את המנתח הטוב ביותר בתחום. תוכלו להתחיל בכך שתכנסו לאתר https://drglesinger.co.il/ הצלחתו של הניתוח תקבע בהתאם למקצועיותו של המנתח אשר תבחרו. כדאי לבחור במנתח פלסטי בעל מוניטין חיובי ובעל המלצות רבות. מנתח אשר ידוע כי הוא ביצע לא מעט ניתוחים מעין אלו בצורה מוצלחת. לאחר שבוחרים את המנתח, יש לקבוע עמו פגישת הכרות. בפגישה זו המנתח יבחן את הזרועות של המטופל ויחליט על שיטה ניתוחית המתאימה למצבו. כמו כן, המנתח יעביר למנותח את כל המידע שעליו לדעת על הניתוח, על הסיכונים שבו, על זמן ההחלמה, על האופן שבו עליו לנהוג בזמן ההחלמה על מנת להחלים בצורה הטובה ביותר ועל מנת שתוצאות הניתוח יהיו התוצאות האידאליות ועוד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הנחיית כנסים: הדרך המושלמת לכל אירוע
המפתח להצלחה של כנס הוא בהנחייה שלו, כאשר לא משנה הגודל של הכנס. בין אם זה כנס גדול שמתפרס על יום שלם או...
קרא עוד »
מרץ 21, 2016
כישרון או תרגול? איך לגרום לילד לדבר כמה שפות
הרבה הורים רוצים לראות את הילדים שלהם מדברים בכמה שפות. הם רואים את זה כאינטליגנציה גבוהה וכיכולת...
קרא עוד »
מאי 24, 2021
חדרים לפי שעה בחיפה – אם בא לכם לנוח בדרך לצפון
נוסעים מהמרכז או הדרום אל הצפון ובא לכם לנוח בדרך? מדוע שלא תפנקו את עצמכם עם חדרים לפי שעה בחיפה? בירת...
קרא עוד »
אוג 04, 2019