אריק קפלן – נשיא אילת

אריק קפלן – נשיא אילת

לאלו מכם אשר אינם מעורים בפרטים, אז גם ענפי ספורט שאינם אולימפיים מקבלים תשומת לב והשקעה כספית מצד משרדי הממשלה. כך למשל ניתן למנות את התאחדות "אילת", אשר אריק קלפן עומד בראשה, בתור הנשיא שלה.

ארגון אילת בעצם מהווה התאחדות של כל ענפי הספורט שמוגדרים כענפים לא אולימפיים. מדובר בגוף שמוכר במנהל הספורט בישראל וכיוצא מכך מקבל תמיכה כספית למען קידום ענפי הספורט השונים במדינה.

אריק קפלן – נשיא אילת

מה תפקידה של ההתאחדות?

התפקיד העיקרי של התאחדות אילת הוא לייצג את כל האיגודים שנמצאים תחת חסות האיגוד אל מול הגורמים השונים, וביניהם גורמי הממשלה והמשפט. כך בעצם כל ענפי הספורט הקטנים מקבלים ייצוג הולם וזוכים לחשיפה וקידום מצד הממשלה וההתאחדות.

בכל שנה מתקיים בעיר אילת אירוע ספורט שבו מאוגדים כל ענפי הספורט הלא אולימפיים ובעצם מתקיימת תחרות שמזמינה ספורטאים לא רק מרחבי הארץ, אלא מרחבי העולם כולו.

ישנה גם תחרות עולמית שהיא בעצם האולימפיאדה של ענפי הספורט הלא אולימפיים. מדובר בתחרות שלאורך השנים ישראלים זכו בה בהישגים רבים והביאו כבוד רב למדינת ישראל. ניתן לציין במקרה הזה את נשיא אילת, אריק קפלן, אשר מצעיד בהצלחה את הארגון ומנווט אותו בכיוון הנכון.

מקדמים את ענפי הספורט הלא אולימפיים

באופן טבעי ענפי הספורט האולימפיים מקבלים לא מעט תשומת לב וכיסוי תקשורתי. הדבר מביא גם להתעניינות גוברת בענפים הללו, אבל בו בזמן צריך שלא לשכוח שישנם גם ענפי ספורט אחרים, אשר יכולים להיות מעניינים ואתגרים לא פחות.

המטרה של התאחדות אילת היא בעצם לקדם ולחשוף את ענפי הספורט הללו ולהפוך אותם לנגישים ככל שניתן בעבור הציבור הרחב. כך שאם תביעו התעניינות בענף ספורטיבי שלא נמצא במסגרת התחרות האולימפית ותרצו לקחת בו חלק, יהיה לכם יותר קל לעשות זאת.

התמיכה של ההתאחדות באגודות הספורט השונות לאורך השנים הביאה להישגים רבים של ספורטאים ישראלים שייצגו בכבוד את מדינת ישראל. ללא ספק מדובר בארגון בעל חשיבות אדירה לקידום המעמד של ענפי ספורט שנתפסים לפעמים כשוליים שלא בצדק.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול תדמית ברשת
ניהול תדמית ברשת נחשב לאחד הנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות, היות וכל אחד מעוניין לשמור על תדמית...
קרא עוד »
אוק 22, 2017
איך בוחרים חברת שליחויות לרואי חשבון?
בעידן של האינטרנט השירות של המשלוחים נעשה יותר רלוונטי מאי פעם ועם רמת הדרישה כך גם גדל המספר של...
קרא עוד »
פבר 19, 2017
מוצרי בטיחות
בכדי לשמור על חיינו אנחנו חייבים להיעזר בכמה שיותר מוצרי בטיחות. בין אם מדובר על בטיחות בכביש, בטיחות...
קרא עוד »
מרץ 28, 2018