עורך דין הוצאה לפועל מקצועי יכול להוציא אתכם מבוץ עמוק

תביעה נגד מרפאת שיניים

על אף שמדובר במקרה לא נעים, פשיטת רגל או חדלות פירעון הוא משהו שיכול לקרות לכל אדם באשר הוא. זה יכול לקרות לאנשים פרטיים, לאנשים עסקים, בעלי עמותות ועוד. ברגע שסך ההוצאות עולה משמעותית על סך ההכנסות הרי שהגירעון הכלכלי החודשי רק הולך וגדל ולכן קשה יותר ויותר למצוא פתרון למצב. מה שקורה הוא שלאחר כמה זמן נכנסים לבוץ כלכלי עמוק במיוחד שאולי רק עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומנוסה יוכל לעזור לכם לצאת ממנו.

כיצד עורך דין הוצאה לפועל מקצועי יכול לעזור לכם לצאת מהבוץ?

התשלומים החלו לחזור, חשבון הבנק הוגבל או עוקל והכסף שאתם מכניסים לא מכסה את ההוצאות. מה הלאה? ובכן סביר להניח שהוצאה לפועל ידפקו אצלכם בדלת ויתחילו לעקל לכם דברים. אנו כמובן לא מאחלים את זה לאף אחד ומדובר בצלקת נפשית שעשויה להימשך אתכם שנים רבות. לכן הפתרון הוא לפנות לעורך דין הוצאה לפועל מקצועי שבראש ובראשונה יקפיא את הליכי הוצאה לפועל ויבדוק ביחד אתכם מה אפשר לעשות.

כיצד נוכל לצאת מהבוץ הכלכלי?

ובכן עו"ד הוא לא יועץ פיננסי אבל עורך דין המתמחה בהסדרי חובות מול הבנקים, מול הנושים השונים ובהתנהלות מול הוצאה לפועל, מול הרשויות ועוד – יכול לסייע לכם לחזור למסלול הנכון של התנהלות כלכלית אחראית ונבונה יותר. הדרך לשם תהיה רצופה אתגרים וכמובן שיש הצורך להגיע להסדרי חובות מול הבנקים והנושים השונים או להכריז על פשיטת רגל ולעבור הליך זה כדי לחזור לבריאות כלכלית. בין ההסדרים יכולים להיות תשלום חלקי וסגירת החוב או הפחתת התשלומים עבור החוב על ידי הקטנת הריבית או פריסת ההלוואה לזמן רב יותר.

לקבלת ייעוץ פשמטי פנו לעו"ד מאור לוי >>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארגון בר מצווה לא שגרתית!
בר מצווה היא אירוע מרגש במיוחד שהרי הילד שלנו גדל והגיע לגיל 14 שנחשב סימן דרך מיוחד ומשמעותי...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
דלתות פנים – כל מה שחשוב שתדעו לפני שתקנו דלת פנים
בעבר, דלתות פנים לבית היו בעיקר דלתות פונקציונליות שהמטרה שלהן הייתה להגדיר חללים שונים כחדרים בבית...
קרא עוד »
אוג 01, 2021
השחרת חלונות בלייזר, האם זו השיטה הטובה?
השחרת חלונות לרכב תיטיב עם הנהג ועם הנוסעים בימים חמים, כלומר ברוב ימי השנה, ולכן כדאי להשקיע בה כדי...
קרא עוד »
ספט 05, 2019