שימורים לכלבים

שימורים לכלבים
שימורים לכלבים

סוגי המזון המרובים לכלבים מבלבלים את רוב בעלי הכלבים. קשה היום להחליט איזה מזון לבחור? באיזה תקציב? למה לשים לב כאשר בוחרים את המזון? הרבה בעלי כלבים שואלים את עצמם שלהם האם טוב לכלבים לאכול אוכל יבש, או אוכל רטוב בתוך שימורים לכלבים? יש אנשים שחושבים כי מבחינת תזונתית בטוח יותר לתת אוכל יבש.  אך כאשר בודקים את הנושא מגלים שהתשובה היא קצת שונה.

כלבים אוהבים יותר את האוכל בשימורים

הרבה בעלי כלבים רואים שכלבים אוכלים יותר אוכל בשימורים מאשר את האוכל היבש. כלבים אוהבים יותר את הטעם של האוכל בשימורים . אם שאלתם את עצמכם למה זה קורה? התשובה היא שכנראה בשימורים אין תוספי טעם מלאכותיים והטעם הטבעי של הבשר טעים יותר וטבעי יותר לרוב הכלבים.

האם יכול להיות שאוכל בשימורים בריא יותר?

 מי שחוקר את הנושא מגלה הרבה ‏פעמים להפתעתו כי אוכל בשימורים בריא יותר לכלבים מאשר מזון יבש. למה זה קורה? יש לכך כמה תשובות. כאשר בודקים את הרכב תזונתי של אוכל בשימורים מגלים של אוכל בשימורים יש רמת חלבון גבוהה הרבה יותר כמעט 50%כאשר באוכל יבש יש כ 20% חלבון. רמת חלבון גבוהה יותר היא כמובן בריאה יותר עבור הכלבים שלכם.

אחוז השומן והפחמימות בסוגי המזון השונים

במזון בשימורים יש גם אחוז שומן גבוה יותר מאשר באוכל יבש זה יכול להיות יתרון אם הכלב שלכם רזה וזקוק לשומן או חיסרון אם הכלב שלכם צריך להוריד במשקל בכל מקרה מדובר בשומנים בריאים ממקור טבעי. מה לגבי הפחמימות? הרבה בעלי כלבים רוצים שיהיו במזון של הכלבים שלהם מעט פחמימות. בדיקה מגלה שבאוכל בשימורים יש אחוז נמוך יותר של פחמימות הרבה פחות מאשר במזון יבש.

שיטת שימור וטעם

 בגלל שיטת השימור של מזון בשימורים, והעובדה שאין כמעט חמצן בתוך הפחית, אין חומרי שימור סינתטיים באוכל בשימורים. מסיבה זו מזון שימורים הרבה יותר טעים לרוב הכלבים. יש למזון הזה טעם  הרבה יותר טבעי, ולכן רוב  הכלבים אוהבים אותו הרבה יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בשיטת NLP – מתי זה מתאים
בשנים האחרונות, ישנה דרישה מובנת לטיפולי NLP בקרב ילדים ומבוגרים. למעשה, לא סתם, בכל חודש וחודש אנשים...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
סלמון בתנור – מתכון מנצח
היתרונות הבריאותיים של סלמון ידועים לרבים – שפע של אומגה 3, כמות גדולה של חלבון ומינרלים שחיוניים...
קרא עוד »
יול 05, 2022
למה כדאי להזמין חברה מקצועית לניקוי חלונות בבית
מי לא אוהב בית מטופח? חלונות בוהקים? מסילות נקיות מכל רבב? נדמה כי אין מי שיענה על כך בשלילה. אבל להשקיע...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018