פינוי בתים שקיבלתם בירושה

פינוי דירה

קיבלתם לידיכם דירת מגורים בירושה? הדירה במצב תחזוקתי ירוד ואתם מעוניינים לפנות משטחה את תכולתה? זה הזמן לדעת הכול על שירותי פינוי בתים בירושה.

השירות לפינוי בתים הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי חברות פינוי מובילות בתחום. חברות פינוי דירה עוסקות ומתמחות במתן שירותי פינוי והוצאה של תכולה ישנה משטח הדירה ובמתן פתרונות שירות בתחום הניקיון, לרבות, שטיפה יסודית וארגון מחדש של סביבת המגורים.

פינוי דירה

פינוי דירות בירושה- מה כולל השירות?

שירותי פינוי בתים בירושה כולל:

  • הליך מיון מקדים של כל תכולת הירושה- שירות זה מאפשר ליורשי הדירה והתכולה להחליט אילו פריטי תכולה הם מעוניינים לשמור ואילו פריטים מיועדים להוצאה, סילוק והעברה לאתרי פסולת ומחזור.
  • אריזת חפצים –שירות זה מיועד לצרכי אחסון נאותים של פריטי תכולת הירושה אותם תרצו להשאיר בבעלותכם.
  • שירותי קונה ירושות- שירות מקצועי המיועד לצרכי מכירה של חלק מפריטי הירושה שוות הערך לאנשי הפינוי, וזאת תמורת סכומי כסף או הוזלה משמעותית בעלויות הפינוי והניקיון.
  • שירותי פינוי –הליך פינוי מהיר ויסודי של כל התכולה המיועדת לפינוי והעברתה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך על פי חוק.
  • שירותי ניקיון- מגוון רחב של עבודות ניקיון בגמר ביצוע עבודות הפינוי. שירותי הניקיון המוצעים לכם על ידי חברות העוסקות ומתמחות בתחום כוללים  בין היתר: חיטוי יסודי של מתקני הדירה (אסלות, כיורים, אמבטיות, משטחי שיש וכו), שטיפה וחיטוי יסודי של חלל הדירה (העלמת כתמים וריחות), סיוד של קירות הדירה (טיפול מקצועי בתחלואים כגון: פטרת, סימני עובש ורטיבות וכדומה) ועבודות ניקיון נוספות בהתאם למצבה התחזוקתי של הדירה.
  • שירותי הדברה- פעולת הדברה מקצועית המתבצעת על ידי מדביר מוסמך עם סיום עבודות הפינוי והניקיון בשטח הדירה. הפעולה מיועדת לצרכי הרחקת מזיקים משטח הדירה וסביבת המגורים.

מכיוון שפינוי תכולת ירושה הינו הליך המשלב בתוכו היבטים רגשיים הקשורים ליחסו של היורש של המוריש, חשוב לבחור בחברות פינוי בעלות ניסיון מקצועי בתחום זה ספציפי. כמו כן, חשוב לבדוק מהו הניסיון המקצועי העומד לרשות החברה בכל הנוגע לביצוע עבודות פינוי בתים וניקיון ירושה.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מור קורן חוות דעת
פעמים רבות לקראת לימודים אקדמיים אנחנו לא יודעים איך להתחיל בחיפוש של מישהו שידריך אותנו וסייע לנו...
קרא עוד »
אוק 16, 2018
כל מה שצריך לדעת על אחסון תכולת דירה
שירותי אחסנה הם כאלה שנועדו לספק מענה לאנשים שאין להם מקום לאחסן חפצים או שהם רוצים לאחסן חפצים מכל...
קרא עוד »
נוב 05, 2017
פואנטה – שווה לעקוב
מן הרגע בו האינטרנט הפך להיות החבר הכי טוב של האדם, יותר משווקים קלטו את העניין והחלו לשווק את שלל...
קרא עוד »
אוג 28, 2018