נוטריון לאנגלית – למה צריך את זה?

נוטריון

לא מעט ישראלים מעוניינים להיות חלק ממסגרת הלימודים בחו"ל ולכן הם זקוקים למסמכי רישום. המסמכים הללו מחוייבים לעבור תרגום לשפה הרשמית של אותה מדינה נדרשת ולרוב מדובר בשפה האנגלית היות והלימודים מרוכזים או בבריטניה או בארה"ב, וישנה גם אפשרות לביצוע התרגום בצורה עצמאית, אך כדאי לעשות זאת דרך מתרגם מוסמך ומקצועי. הפיתרון היותר מהותי הוא לשכור את שירותיהם של עורכי דין באופן כללי ובאופן ספציפי יותר – נוטריון לאנגלית שיקל על תהליך ביצוע הפעולה ההפוכה עבור אותו תושב ישראלי המגיש את המסמכים למדינות בחו"ל.

נוטריון

את השירות ניתן לקבל דרך עורכי דין נוטריוניים ומדובר בשירות שכולם צריכים אותו ולא רק בארץ, אלא גם בחו"ל.

 

אותו שירות המעניק עורך הדין הנוטריוני הוא שירות שכמעט כולם נזקקים לו ולאו דווקא בישראל אלא בכל העולם. יש עולים מאנגליה או מארה"ב הזקוקים למסמכים באנגלית לצורך תרגום או אישור ועל מנת שהם יהיו חלק מהבירוקרטיה הישראלית אותן פעולות הן פעולות שיש לשכור בשבילן את השירות של עורך דין נוטריון לאנגלית כדי שיוכל לבצע את אותה פעולה ההפוכה לצורך מסמך שהתושב הישראלי מגיש למדינות בחו"ל.

נוטריון – זה חשוב לנו

הרבה מסמכים שנכתבים באנגלית נדרשים להגשה במוסדות השונים בשל בירוקרטיה וזוהי סיבה מספיק טובה לשכור שירות נוטריוני לצורך אישור ותרגום בעברית. מומלץ לעשות את זה בסיוע עורך דין שמוסמך בהתאם למקור.

החותמת שנמצאת על המסמכים המאומתים והמתורגמים (על ידי עורכי דין נוטריוניים) נקראת "אפוסטיל" והיא שייכת למשרד החוץ. חלק מהמדיות שחתומות על אמנת האג מסתפקות בחותמת הזאת ובאימות הנוטריון לשפה האנגלית.

כך תזהו נוטריון לאנגלית

לא כל עורכי הדין הם נוטריוניים, וכדי שעורך דין יוכל להפוך לנוטריון הוא צריך לעבור את המבחן מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין בנוסף להיותו וותיק במערכת המשפט מעל עשר שנים על מנת לקבל את הזכאות לעשות את המבחן. אם עורך הדין ניגש ועבר את המבחן בהצלחה הוא יוסמך להיות נוטריון, לאשר, לתרגם ואף לאמת מסמכים משפטיים באופן הראוי ובהתאם לדרישות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משתמשים בארונות תקשורת 
תשתית ארונות תקשורת משמשת כדי לספק אחסון לשרתים ולהתקני חומרה אחרים. זהו סוג של שרת שנמצא פיזית בתוך...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
מיתוג עסקים – כל מה שבעל עסק מתחיל חייב לדעת
מיתוג הוא תהליך של יצירת זהות ייחודית לחברה שלך. זו הדרך שבה אתה מציג את עצמך לעולם ומקל על אנשים...
קרא עוד »
יונ 07, 2022
הילד סובל מגזים ואת לא יודעת מה לעשות? אמא4אמא כאן בשבילך!
כאשר נולד ילד חדש החיים שלנו משתנים מן הקצה אל הקצה. פתאום אנחנו כבר לא זוג אשר צריך לחשוב רק על עצמו...
קרא עוד »
נוב 20, 2018