נוטריון לאנגלית – למה זה חשוב?

נוטריון לאנגלית

תופעה מוכרת היא שלא מעט ישראלים מעוניינים ללמוד לתואר בחו"ל (בעיקר באנגליה, ארה"ב ועוד). לשם כך יש צורך במסמכי רישום. מסמכים אלו חייבים להיות מתורגמים לשפה הנדרשת, אנגלית. אפשר כמובן לתרגם לבד, אבל כדאי לעשות זאת בסיוע מתרגם מקצועי. הפתרון הכי יעיל כאן הוא לגשת לעורך דין נוטריון לאנגלית שיכול לבצע גם את פעולת האישור, האימות והתרגום.

נוטריון לאנגלית

שירותי נוטריון הוא שירות שכולם (כמעט) מסתייעים בו לא רק בעולם אלא גם בישראל. עולים רבים לישראל מארצות הברית או בריטניה נזקקים למסמכים באנגלית לאישור ותרגום כדי שיוכלו לקחת חלק בבירוקרטיה הישראלית ולצורך הפעולות הללו צריך לשכור את שירותיו של עורך דין נוטריון לאנגלית שיבצע את הפעולה ההפוכה עבור המסמך שהתושב הישראלי מגיש למדינה בחו"ל.

הנוטריון הוא שירות חשוב

מסמכים הכתובים באנגלית נדרשים לגילוי מול המוסדות הבירוקרטיים ולכן חייבים להיות מאושרים ומתורגמים בעברית, אבל, רק על ידי עורכי דין המוסמכים לעשות זאת בהתאם למקור.

החותמת על המסמכים המתורגמים והמאומתים על ידי נוטריון היא אפוסטיל, חותמת של משרד החוץ. מדינות (בחלקן) החתומות על אמנת האג מסתפקות בחותמת ואימות נוטריון לאנגלית בלבד.

כיצד נדע מיהו נוטריון לאנגלית

לא כל עורך דין יכול להיות עורך דין נוטריון, על מנת להפוך להיות עורך דין נוטריון יש לעבור הליך ומבחנים. עורכי דין בעלי וותק של למעלה מעשר שנים במקצוע עריכת דין יכולים לגשת למבחני הלשכה ומשרד המשפטים ובמידה ועברו את המבחנים בהצלחה, לעסוק כנוטריון, לאמת, לנסח ולאשר מסמכים משפטיים מתאימים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרים לבת מצווה שמרימים את הרחבה
כל הורה רוצה לתת לילדתו את החינוך הטוב ביותר. חינוך ילדים הוא אינו משימה פשוטה כלל וכלל והוא כולל הרבה...
קרא עוד »
מאי 02, 2018
מכשירים מיוחדים: חשיפת היסודות
בעולם המהיר של החיים המודרניים, מכשירי חשמל מיוחדים הפכו לבני לוויה הכרחיים בשגרת היום שלנו. כמומחה...
קרא עוד »
ינו 20, 2024
למה חשוב לקנות כלי נגינה במקום אמין
אם אתם מוזיקאים חובבים, מתחילים או אפילו מוזיקאים ותיקים - חשוב שתבינו את המשמעות של קניית כלי נגינה...
קרא עוד »
דצמ 07, 2017