נוטריון בתל אביב – העיר הגדולה למענכם

נוטריון בתל אביב
נוטריון בתל אביב

תושבים רבים מוצאים עצמם בסיטואציה היותר מורכבת בהליכים הבירוקרטיים, הליך בו צריך לאמת, לנסח, לתרגם ולאשר מסמכים ספציפיים. ומה לעושת, אנחנו הישראלים מנסים לפני הכל לבד, ורק אחרי שאנחנו רואים שאנחנו לא מצליחים ומסתבכים, מתחילים לחפש איש מקצוע שמלכתחילה היה חוסך לנו זמן וכסף.

זו סיטואציה נכונה לגבי כל אנשי המקצועי החל מאינסטלטור ועד לעורך דין נוטריון בתל אביב – העיר שבה ניתן למצוא מגוון רחב, אדיר, של משרדי עורכי דין החל מהקטנים ביותר והצעירים, ועד לגדולים והוותיקים בארץ, וכמובן, המפורסמים והנוצצים. העיר הגדולה, נחשבת לעיר שבה יושבים רוב משרדי עורכי הדין, גם משרדים של עורכי דין נוטריוניים.

איך עורך דין הופך לעורך דין נוטריוני?

לצורך הפיכתו של עורך דין לעורך דין שיכול להתנהל גם כנוטריון, על עורך הדין להיות בעל וותק של מעל לעשר שנים בתחום עריכת הדין, זהו תנאי הסף הבסיסי דרכו ניתן לקבל גישה למבחן המיועד מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. באם עובר עורך הדין בהצלחה את המבחן, יקבל את ההסמכה הפורמלית לאשר, לתרגם, לאמת ולטפל במסמכים הספציפיים להצגתם כמסמכים קבילים בבתי המשפט.

הסיבה העיקרית לדרישה זו של התושבים לשכירת שירותיהם של משרד עורך דין נוטריון בתל אביב הינה עליה בפניה של תושבים לצורך קבלת ויזה, עבודה בחוץ לארץ או לימודים במדינות השונות.

לפיכך, ישנה דרישה בירוקרטית ממוסדות שונים לניסוח, תרגום, אימות ואישור מסמכים ספציפיים כחלק מהתהליך הבירוקרטי המורכב הזה שלא כדאי לעשות אותו לבד. על כן מאד מומלץ לשכור שירותיו של עורך דין מוסמך להתנהלות גם כעורך דין נוטריון.

הטעות הכי נפוצה הנקרית בדרכם של התושבים היא שהם אינם מודעים, באופן תמים לחלוטין, לעובדה שעורכי דין נוטריוניים יכולים גם לבצע תרגום של המסמכים הנדרשים להליך הבירוקרטי ותוך כך הם בעצם פונים אל מתרגמים מקצועיים לצורך התרגום, במקום להשאיר את הפעולה הזו אצל עורך הדין הנוטריוני שיכול לבצע אותה ולחסוך גם כסף, וגם זמן רב.

נוטריון – עורך הדין שלכם חתום על זה

החותמת 'אפוסטיל' היא החותמת המוטבעת על המסמכים לאחר שעברו אימות, ניסוח, תרגום ואישור וחותמת זו מוטבעת על ידי עורכי הדין הנוטריוניים שביצעו את ההליך, ומציגה את שמותיהם ומספר הרשיון שלהם. חותמת זו שייכת למשרד החוץ וחלק מהמדינות החתונות על אמנת האג אף מסתפקות בחותמת זו באימות נוטריוני לשפות השונות.

כך תדעו לזהות מיהו עורך דין נוטריון, לפי חוק

עורך דין נוטריון הוא עורך דין שצלח את מבחן משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין ולאחר שהצהיר כי הינו בעל וותק של מעל לעשר שנים בתחום המשפטים. מדובר בתנאי מהותי ועיקרי לקבלת גישה לקיום המבחן הנכסף, רק לאחריו, יוכל עורך הדין להיות פורמלית עורך דין נוטריון מה שיעניק לא רק הכנסה נוספת, אלא גם יגוון את מערך הלקוחות הקיימים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אריק קפלן – נשיא אילת
לאלו מכם אשר אינם מעורים בפרטים, אז גם ענפי ספורט שאינם אולימפיים מקבלים תשומת לב והשקעה כספית מצד...
קרא עוד »
אוג 20, 2018
חומצות אמינו להפחתת משקל וכושר גופני
רבים האנשים אשר מחפשים את הדרך לקבלת גוף מושלם, כאשר שמירה על גוף חטוב וחזק מקנה לא רק גוף יפה  - אלא גם...
קרא עוד »
אפר 18, 2018
איך לשמור על הגב של הילד כשקונים רהיטי נוער?
[caption id="attachment_2118" align="alignleft" width="233"] עזרו לילדים שלכם להרגיש בנוח[/caption] בריאות הגב של הילדים שלכם זה...
קרא עוד »
נוב 19, 2016