מסביבת מגורים מוזנחת לסביבה מטופחת בשלושה צעדים!

פינוי דירה

"סביבת מגורים מוזנחת היא לא גזירת גורל", טוען שי גולד, קבלן פינוי דירות מוביל בתחומו ומבעלי חברת מומחה פינוי דירה העוסקת ומתמחה בכל סוגי הפינוי האפשריים, "כיום באמצעות שירות מקצועי המוצע על ידי חברות וקבלני פינוי מנוסים ומקצועיים, כל אחד ואחת מכם יכול להפוך סביבת מגורים מוזנחת לסביבה מטופחת תוך מספר שעות".

פינוי דירה

סביבת מגורים מוזנחת הינה הגדרה כללית לדירות בהן לא התקיימו לאורך תקופות ממושכות פעולות תחזוקה מינימאליות המיועדות לצרכי ארגון וסדר. דירות אלו יכולות להיות דירות השייכות לאגרנים כפייתיים הסובלים מאובססיה קומפולסיבית לאגירתם של חפצים ופריטים שונים (ולעיתים גם משונים) בשטח הדירה, ובנוסף, אילו יכולות להיות דירות ישנות שאינן תוחזקו כראוי על ידי דייריהן מסיבה כזו או אחרת.

"אין זה משנה מהי הסיבה בגינה סביבת המגורים הפכה מוזנחת", טוען שי גולד, "הפתרון חייב להתקיים במסגרת שירותי פינוי וניקיון המיועדים גם למטרות פינוי פריטים ישנים וחסרי שימוש המצויים בשטח הדירה וגם למטרות ניקיון יסודי של סביבת המגורים לאחר השלמת עבודת הפינוי".

שירותי הפינוי והניקיון של חברת מומחה פינוי דירה המנוהלת מזה כ-25 שנה על ידי שי גולד, עוסקים בכל ההיבטים המקצועיים הנלווים להליכי הפינוי והניקיון בסביבת המגורים המוזנחת. "אנחנו במומחה פינוי דירה", מסביר שי, "מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מפתרון מקצועי, יעיל ומהיר לצרכי פינוי וניקיון דירות מוזנחות וישנות, ובכך, אנו מעמידים ללקוח בסיום העבודה סביבת מגורים ראויה ומטופחת".

בין יתר השירותים המוצעים לכל אילו מביניכם הסובלים מסביבת מגורים מוזנחת על ידי צוותי הפינוי של שי גולד, תוכלו למצוא: פינוי מהיר ומקצועי של פריטי תכולה ישנים וחסרי שימוש משטח הדירה, ניקיון יסודי של שטח הדירה ושירותי תיקון בלאי במתקני הדירה.

"השילוב המקצועי שלנו" מסביר שי, "בין פעולות פינוי התכולה לבין שירותי הניקיון ושירותי תיקון הבלאי, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מסביבת מגורים מטופחת, נקייה ומאורגנת, וזאת בשלושה צעדים בלבד: הצעד הראשון: פינוי תכולה מיותרת משטח הדירה, הצעד השני: ניקיון יסודי של סביבת המגורים והצעד האחרון: תיקון בלאי במתקני הדירה וארגון מחדש של סביבת המגורים".

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת על רכישת מגני גוף בעידן המודרני
מאז ומעולם כל מה שקשור לאגרוף היה נראה לכם מעניין? תמיד רציתם לקחת חלק בספורט הנפלא הזה אך לא ברור היה...
קרא עוד »
ינו 01, 2019
זה למה הכי כיף גלידה בחורף
גלידה בחורף, אולי לא נשמע כמו משהו הכי טבעי שיש לחורף להציע אך אם יודעים היכן ואיפה לרכוש גלידה...
קרא עוד »
נוב 29, 2019
משלוחים ברמת החייל רק דרך האינטרנט
את המסעדה הראשונה שלי הקמתי ברמת החייל, באזור מסחרי, עסקי והומה, ומאז פתחתי עוד 4 מסעדות נוספות ברחבי...
קרא עוד »
אוק 20, 2016