כיצד מכוני הגמילה עוזרים לנגמלים?

הגמילה מהתמכרויות היא אתגר. אין לצפות שזה יקרה מאליו, אלא להבין ולהפנים כי מדובר בתהליך בו המכור או המכורה צריכים להיות מעורבים. זה לא כמו ניתוח שנרדמים ומתעוררים חדשים. זה לא כמו מחלה שדורשת טיפול תרופתי שעושה את העבודה בשבילכם. כאן זה החיים שלכם, העולם הפנימי שלכם, ואתם צריכים להיות נוכחים.

אבל מה עושים בעצם? איך נגמלים בכלל? רבים וטובים מבקשים לעצמם להיגמל, אך ללא הכלים הנכונים אין הרבה סיכוי להצליח. גמילה מסמים, מאלכוהול, מהימורים, אפילו מכדורי שינה, זה לא דבר שעושים לבד. יש לקבל עזרה מקצועית ומיומנת מאנשים שיודעים כיצד לשמור עליכם ולתמוך בכם בכל שלב ושלב בתהליך הגמילה המבורך. כל זה קורה במכוני הגמילה.

מה קורה בין כותלי מוסדות הגמילה?

  1. תנאי מחיה נאותים – פעמים רבות המכורים מוצאים את עצמם חיים את חיי היום יום בתנאים שהולכים ומתדרדרים. ההתמכרות גובה מהם הרבה אנרגיה, ואז היא חסרה בכל הנוגע לטיפוח המרחב האישי שלהם, כולל הזנחה עצמית. בנוסף התמכרות עלולה לגבות מחיר כלכלי גדול, וההתדרדרות בתנאי המחיה תחמיר עוד ועוד. מרכזי גמילה מציעים את התנאים הנאותים לתהליך התובעני, כדי שיהיה לנגמלים נוח.
  2. טכניקות מסודרות ובדוקות – בשביל לבצע פעולה מורכבת, צריך תוכנית. הגמילה מחומרים ממכרים או מהתנהגויות ממכרות היא לא דבר של "זבנג וגמרנו", אלא תהליך מורכב ומסועף. לצורך זה במכוני הגמילה תמצאו מערכי גמילה מסודרים שנבדקו אלפי אם לא מאות אלפי פעמים על אנשים מכל העולם, מערכים שעושים את העבודה.

הצוות שעוטף אתכם זה כל העניין

מכון גמילה איכותי שואב את האיכות שלו מרמת הצוות העובד בו. ככל שהצוות מקצועי יותר ומיומן יותר במתן תמיכה למכורים בתהליך גמילה – כך זכיתם. מכוני הגמילה הישראלים נחשבים לטובים, כאשר הפרטיים כמובן נחשבים לטובים עוד יותר.

בישראל צוותים מיומנים וגדולים מחזיקים בידע עצום ובניסיון רב שנים בתמיכה באנשים שמגיעים לבצע שינוי אמיתי בחיים – גמילה מהתמכרות. הצוות שם בשביל לתמוך בכם, לעזור לכם, ולתת לכם את הכלים כדי שלא תהיו תלויים בשום שלב.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טופרים – למה צריך אותם?
מזרונים לילדים באיכות גבוהה הם האלמנט החשוב ביותר בחדר השינה של הילדים. הוא שומר על הגב שלהם כשהם...
קרא עוד »
אוג 11, 2021
איך הכי טוב לאלף כלב טרייר טיבטי
הטרייר הטיבטי הוא מלא חיים ואוהב כיף. הוא גם בעל מזג עם טבע מתוק וחביב. מתחת לנפילת השיער שקיימת מכל...
קרא עוד »
ספט 25, 2019
איך בוחרים כסא גלגלים איכותי?
אף אחד לא קונה לעצמו כסא גלגלים סתם כך בשביל הכיף. כולנו מבינים שכסא הגלגלים זה בעצם תחליף לרגליים של...
קרא עוד »
אפר 09, 2022