חברת שי פינוי דירה באור יהודה

ירשתם דירה עם כלל תכולתה באור יהודה ואילו עתה, לאחר שכל בן משפחה לקח לעצמו את הריהוט ואת המזכרות אשר רצויות עבורו אתם עומדים חסרי אונים אל מול סך התכולה שנשארה ואינכם יודעים מאין ניתן להתחיל לפנות דירה שכזו? גיליתם שבן משפחה שגר באור יהודה לוקה באגרנות כפייתית ואתם מבקשים לעזור לו לחזור לגור בדירה שראויה למגורים ולהרחיקו מהמנהג המגונה לאסוף אל ביתו שלל מיותר שהוא מוצא ברחוב? חזרתם לאחר שנים לארץ וגיליתם שהדירה שלכם שימשה עוברי אורח שהשאירו אותה במצב בכי רע? החדר סתם עמוס ואתם מבקשים לאוורר את הדירה שלכם מכלל התכולה שכבר שנים אינה רצויה? ובכן עבור כל אחת מהסיטואציות הנ"ל ישנו פתרון אחד – חברת "שי פינוי דירה"!

מקצועיות מובילה לצד ניסיון עשיר

עבור מי שטרם יצא לו להכיר, נציין שחברת חברת "שי פינוי דירה" הינה חברה מקצועית ומאוד מנוסה (פועלת בתחום לאורך 25 שנה). מדובר בחברה שיודעת לפנות כל סוג של תכולה מכל מקום והיא לרגע אינה נרתעת לא מפסולת ולא מבקטריות, אבק וזוהמה, וזאת כי מדובר בנוף רגיל מיום עבודתה. אי לכך אם גם אתם מבקשים ליהנות מאיכות ללא פשרות עבור כל מה שנוגע לפינוי החפצים, הרי שראוי לציין שכל שעליכם לעשות זה פשוט ליצור קשר עוד היום ולקבל פרטים נוספים, ואם אתם מבקשים מידע נוסף בטרם הרמתם שיחת טלפון עם החברה שתעניק לכם עזרה מדויקת וכה חשובה, הרי שהרשו לנו לציין עבורכם מספר פרטים נוספים:

מספר עובדות אודות החברה:

 חברת "שי פינוי דירה" מעסיקה רק צוותים איכותיים, אמינים ואנושיים, כאשר כל אחד מחברי הצוות מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל.

  • חברת "שי פינוי דירה" עושה שיעורי בית בטרם יום הפינוי, כך שהפינוי עצמו מתנהל באופן חלק ביותר, כאשר ניכר שכל אחד מחברי הצוות יודע בדיוק מה עליו לעשות בכול רגע נתון.
  • חברת "שי פינוי דירה" עוזרת ללקוח עוד בשלב מיון התכולה, וזאת על מנת להקל על הקושי הנפשי, למנוע מהלקוח לזרוק פריטים רצויים ואף על מנת להקצות חלק מהציוד לפחי מיחזור ואף חלק מהציוד לארגוני צדקה.
  • חברת "שי פינוי דירה" יודעת להציע שירותים משלימים, כגון שירותי ניקיון יסודי, שירותי חיטוי והדברה, שירותי ניקוי וסידור מחדש של כלל התכולה שמבקשים לשמור בדירה, שירותי שיפוץ קלים ואף שירותי סיוד וצביעה.
  • חברת "שי פינוי דירה" תמיד משאירה אחריה אזור מסודר ונקי.
  • חברת "שי פינוי דירה" יודעת לארוז את התכולה לקראת הפינוי, וזאת על מנת לאפשר ללקוח לשמור על הפרטיות שלו.
  • חברת "שי פינוי דירה" מקפידה על חוזה עבודה מסודר, כך שאין מקום להפתעות ונשמרת רמת שקיפות גבוהה.
  • חברת "שי פינוי דירה" מבטחת את עובדיה ומעניקה ביטוח צד ג'.
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוי בכרמיאל
מי מאיתנו לא רוצה ליהנות מטיפול עיסוי מעת לעת, מי מאיתנו לא רוצה לשכב על מיטת הטיפול וליהנות ממגע רך...
קרא עוד »
אוג 24, 2017
איך לשקם שיער יבש בקיץ?
השיער שלנו הוא אחד הדברים החשובים ביותר לנו הנשים. חלק אוהבות אותו קצר, חלק ארוך, חלק מסולסל, חלק צבוע -...
קרא עוד »
אוק 13, 2022
כובעים עם שם לאירועים
חלק זה עוסק בשימוש בכובעים לאירועים. ניתן להשתמש בו כדי לתאר את סוגי הכובעים השונים המשמשים לאירועים...
קרא עוד »
יונ 03, 2022