4 דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שסוגרים עם צלם חתונות מקצועי

צלם חתונות מקצועי

ההכנות לחתונה הם הכנות מורכבות מאוד. הם כוללות הרבה ריצות, הרבה תיאומים טלפוניים, כספים שנשפכים ללא שליטה, ובקיצור – חגיגה של ממש לחתן לכלה לכל המשפחה וכמובן גם לחשבון הבנק… ההכנות לחתונה כוללות את הזמנת האולם, את התיאום עם שירותי הקייטרינג, את הבחירה בתפריט, את בחירת התקליטן, את מערכת ההגברה, וכמובן את הצלם. כי אם לא יהיה צלם, מי יזכור בכלל איך נראתה החתונה שלנו בעוד שנה שנתיים, עשרים ושלושים….

איך תבחרו צלם לחתונה?

כאשר אתם עומדים בפני הבחירה בצלם לחתונה לא תוכלו לבחור בחירה אקראית בצלם הראשון שתמצאו בדפי זהב. הבחירה בצלם חתונות היא בחירה מאוד משמעותית ולא נגזים אם נגדיר זאת כבחירה גורלית כי הצלם הוא זה שמנציח עבורנו את החתונה לכל החיים שלנו וזה מה שבעצם יישאר לנו לאחר האירוע מכל ההשקעה והחתונה. מסיבה זו יש לחקור היטב את השוק בטרם תיפול הבחירה על מי מנותני השרות שיזכו לצלם ולסקר עבורנו את החתונה שלנו.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם צלם לחתונה?

שימו לב לדברים הבאים כאשר אתם עומדים בפני סגירת ההזמנה של השירות אצל הצלם הנבחר:

1. בקשו לראות אלבומים – בקשו לראות אלבומים של לקוחות שנהנו משירותיו של אותו צלם. האלבום זוהי האינדיקציה הטובה ביותר ומהתבוננות המעמיקה באלבומים תוכלו להתרשם מאיכותם של התמונות, מזוויות הצילום שהצלם בוחר ובכלל מאופי העבודה שלו.

2. בקשו פרטים מלאים על שעות העבודה – סכמו עם הצלם מאיזה שעה ועד איזה שעה הוא יעבוד בצילום וכמה הוא ייקח במקרה ותרצו שהוא יישאר שעות נוספות.

3. סכמו מה תקבלו מהצלם – סכמו עם הצלם מה הוא ייתן לכם מכל מאות התמונות שהוא יצלם. כיום מקובל לקבל את כל התמונות בכרטיס זיכרון והדפסה של 400 תמונות על פי בחירתכם באלבום גדול ומפואר שתבחרו.

4. מחיר – יש מקום לסקר מחירים בין הצלמים ברמה שאתם רוצים. ישנם היום הרבה מאוד צלמי חתונה בשוק והם מציעים כל אחד את התמונות הטובות והאיכותיות ביותר. כל צלם יש לו את התעריף שלו כאשר ישנה אפשרות להתמקח על המחיר הסופי. בחרו בצלם שיתאים לכם גם מבחינת המחיר.

אל תשכחו את מה שהכי חשוב בחתונה שלכם. שמחו ורקדו מכל הלב ואל תעקבו אחר הצלם. הוא יעשה את מלאכתו ולאחר האירוע תוכלו ליהנות מהתמונות היפות והספונטניות שלכם.
אז העיקר שהכול יהיה בשעה טובה ובמזל טוב!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין פסיכולוג דתי לחילוני?
אורח החיים של אדם דתי שונה במהותו מאורח החיים של אדם חילוני. ההבדלים ניכרים בתחומי חיים שונים, כאשר...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
מהו דפוס דיגיטלי?
דפוס דיגיטלי זהו סוג דפוס שבו מושם דגש עיקרי על שימוש בתמונות דיגיטליות. ניתן לומר שחברה שעוסקת בדפוס...
קרא עוד »
מרץ 14, 2017
הדלתות שעושות את כל ההבדל
אנחנו משתמשים בהן מבלי משים, הן מחברות בינינו לבין בתים, חדרים פנימיים ומשרדים. הדלתות הן חלק בלתי...
קרא עוד »
דצמ 21, 2017