וואלה מובייל הצטרפות באינטרנט – מדריך כיס קצר, הרשמה מהירה

וואלה מובייל

וואלה! הוא כבר מזמן לא האתר הזה שאנחנו נכנסים אליו לבדוק את המייל הישן שפתחנו בו פעם או כדי להתעדכן בחדשות היום. וואלה! השיק השנה את שירות וואלה! Mobile אליו ניתן להצטרף באופן פשוט ביותר דרך האינטרנט בהרשמה מהירה ביותר. הרישום אל השירות נעשה באמצעות שלושה שלבים פשוטים בהם הגולש ממלא את כל הפרטים הרלוונטיים ובסוף מתקבלת הודעת אישור הרשמה היישר אל תיבת המייל האישית (שיש מצב שגם היא בוואלה!…). במקביל להרשמה הפשוטה יישלח אליכם הביתה כרטיס סים שיש להפעיל אותו עם קבלתו באמצעות האינטרנט – הכתובת אליהם תצטרכו להיכנס תינתן לכם במייל אישי שיישלח אליכם.

וואלה מובייל

חשוב לציין שאין כל דאגה באשר אל וואלה מובייל הצטרפות באינטרנט – כל תהליך ההרשמה נעשה ממש באופן פשוט וכמובן שגם מאובטח, שהרי מדובר בפרטים האישיים שלכם. אין שום בעיה במהלך הרישום לבקש להישאר עם מספר הטלפון הקיים שלהם – מדובר בניוד פשוט ביותר שנעשה לאחד מן המסלולים שיוצעו לכם על ידי וואלה מובייל. ברגע שיבוצע הניוד בפועל – ינותק הקו הקודם שלכם אצל המפעיל אותו עזבתם בצער וביגון רב.  חשוב לבצע את הניוד דרך וואלה! ולא דרך המפעיל הקודם כדי לשמור על המספר.

במהלך תהליך הרישום תצטרכו לתת אמצעי תשלום – ניתן לשלם רק על ידי כרטיס אשראי ישראלי, כאשר הכרטיס צריך להיות על שם בעל הקו (לא על שם אבא-אימא-דודה). אם תרצו דווקא מספר טלפון חדש במהלך הרישום יוצעו לכם כל מיני אפשרויות מבניהן תוכלו לבחור את העדיפה עליכם. קצת מזכיר שיטוט בחנות בגדים…

אתם בוודאי שואלים – במהלך כל הסיפור הזה (או הצ'יזבט הקטן ליתר דיוק), "איך אני מתנתק מן החברה הקודמת שלי?" הכי פשוט – עם סיום תהליך ההצטרפות לוואלה מובייל והפעלת כרטיס הסים שיישלח הביתה, יתבצע בפועל הניתוק של הקו אצל החברה הסלולרית ה"אקסית".

ועכשיו אתם בטח שואלים, "אבל מה אם לא יגיע אליי בדואר כרטיס הסים?". אל דאגה, תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-800-050-333 או 169* ברשת פלאפון והם כבר יסדרו את העניינים…

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארוחות מוכנות עד הבית – מתאים למי שעושה דיאטה
זה לא סוד שבשנים האחרונות ובמיוחד בשנות הקורונה, העולם הקולינרי עבר מהפכה. כיום ניתן להזמין עד הבית...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
שולחן מתכוונן, מי צריך אותו?
שולחן מתכוונן ארגונומי נועד לעזור לך להפיק את המרב מהעבודה שלך. הוא מספק סביבת עבודה נוחה ועוזר לך...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
למה הגיע הזמן שתינטשו את המנגל ותתקדמו לגריל גז
במשך שנים רבות, המנגל היה אחד מהסמלים של הישראליות הטיפוסית. אינספור מערכונים נערכו עליו ובעזרתו,...
קרא עוד »
אפר 17, 2019