וואלה מובייל הצטרפות באינטרנט – מדריך כיס קצר, הרשמה מהירה

וואלה מובייל

וואלה! הוא כבר מזמן לא האתר הזה שאנחנו נכנסים אליו לבדוק את המייל הישן שפתחנו בו פעם או כדי להתעדכן בחדשות היום. וואלה! השיק השנה את שירות וואלה! Mobile אליו ניתן להצטרף באופן פשוט ביותר דרך האינטרנט בהרשמה מהירה ביותר. הרישום אל השירות נעשה באמצעות שלושה שלבים פשוטים בהם הגולש ממלא את כל הפרטים הרלוונטיים ובסוף מתקבלת הודעת אישור הרשמה היישר אל תיבת המייל האישית (שיש מצב שגם היא בוואלה!…). במקביל להרשמה הפשוטה יישלח אליכם הביתה כרטיס סים שיש להפעיל אותו עם קבלתו באמצעות האינטרנט – הכתובת אליהם תצטרכו להיכנס תינתן לכם במייל אישי שיישלח אליכם.

וואלה מובייל

חשוב לציין שאין כל דאגה באשר אל וואלה מובייל הצטרפות באינטרנט – כל תהליך ההרשמה נעשה ממש באופן פשוט וכמובן שגם מאובטח, שהרי מדובר בפרטים האישיים שלכם. אין שום בעיה במהלך הרישום לבקש להישאר עם מספר הטלפון הקיים שלהם – מדובר בניוד פשוט ביותר שנעשה לאחד מן המסלולים שיוצעו לכם על ידי וואלה מובייל. ברגע שיבוצע הניוד בפועל – ינותק הקו הקודם שלכם אצל המפעיל אותו עזבתם בצער וביגון רב.  חשוב לבצע את הניוד דרך וואלה! ולא דרך המפעיל הקודם כדי לשמור על המספר.

במהלך תהליך הרישום תצטרכו לתת אמצעי תשלום – ניתן לשלם רק על ידי כרטיס אשראי ישראלי, כאשר הכרטיס צריך להיות על שם בעל הקו (לא על שם אבא-אימא-דודה). אם תרצו דווקא מספר טלפון חדש במהלך הרישום יוצעו לכם כל מיני אפשרויות מבניהן תוכלו לבחור את העדיפה עליכם. קצת מזכיר שיטוט בחנות בגדים…

אתם בוודאי שואלים – במהלך כל הסיפור הזה (או הצ'יזבט הקטן ליתר דיוק), "איך אני מתנתק מן החברה הקודמת שלי?" הכי פשוט – עם סיום תהליך ההצטרפות לוואלה מובייל והפעלת כרטיס הסים שיישלח הביתה, יתבצע בפועל הניתוק של הקו אצל החברה הסלולרית ה"אקסית".

ועכשיו אתם בטח שואלים, "אבל מה אם לא יגיע אליי בדואר כרטיס הסים?". אל דאגה, תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-800-050-333 או 169* ברשת פלאפון והם כבר יסדרו את העניינים…

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האנטומיה של גריי – סדרה שחייבים להכיר
אין הרבה סדרות שיש להן פוטנציאל להימשך עונות רבות ולרתק אותנו במשך שנים למסך כמו סדרות עלילתיות על...
קרא עוד »
ספט 04, 2017
פונדקאות בעולם VS פונדקאות בארץ
הליך פונדקאות הינו תהליך מאתגר ביותר הנוגע ברבדים שונים בחיים וכאשר מתחילים תהליך כזה, חלק מהתהליך...
קרא עוד »
מאי 05, 2021
מכשיר לאיתור נזילות
בניגוד לסכום כסף נזיל שהוא מבורך ומיוחל, נזילות ברחבי הבית נחוות כקללה. לצערנו, אף על פי שהן אינן...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018