על ציורי קיר ומחירים

מחירים של ציורי קיר

ציורי קיר ואמנות הם התשוקה האמיתית שלי. לא רבים יכולים להגיד שהם באמת עושים את מה שהם אוהבים, אבל אני בר מזל. במהלך העבודה שלי אני מגיע לכל קצוות הארץ, אני מכיר מקומות נפלאים, אנשים חדשים: ילדים, נוער, גברים, נשים ואני מתוודע אל רעיונות מקוריים ויצירתיים.

לצד היצירה וההשראה אני תמיד נשאל ובצדק על מחירי ציורי קיר. שאלה חשובה שלא תמיד אני יכול לענות עליה כבר בשיחה הראשונה. יש מספר קריטריונים שמשפיעים על העלויות והחלטתי לשתף אתכם בקריטריונים האלו.

אלו הקריטריונים שמשפיעים על מחירם של ציורי קיר:

מורכבות הציור – ציור קיר יכול להיות פשוט (פרח יפה בקיר הסלון, למשל) אך הוא גם יכול להיות יצירה המורכבת ממגוון רחב של פרטים קטנים ומסובכים (פורטרט ריאליסטי, סצנה מסרט מפורסם וכו'). ההיגיון הוא פשוט, ככל שהתמונה תהיה מורכבת יותר כך מחירה יהיה גבוה יותר. והנה דוגמה: ציור נוף עתיר פרטים יהיה יקר יותר מציור של דמויות מעולמו של וולט דיסני.

גודל ציור הקיר – קריטריון חשוב נוסף שיקבע את המחיר הוא גודלו של הציור. על קירות גדולים ורחבים מבקשים הלקוחות שלי ציורים מתאימים, קרי: ציורים גדולים. על קירות קטנים, הציורים קטנים יותר, מטבע הדברים. ככל שציור הקיר יהיה גדול יותר, ידרוש יותר חומרים, צבעים וזמן עבודה כך מחירו יהיה גבוה יותר.

טיב הקיר – במהלך עבודתי אני נתקל במגוון רחב של סוגי קירות. יש קירות חדשים שמוכנים כמו קנבס וכל מה שאני צריך לעשות זה להגיע ולהתחיל לצייר. אך מאחר ובישראל יש אלפי דירות ותיקות אז אני נתקל גם בקירות במצב ירוד. אין זה אומר שאי אפשר לצייר עליהם, זה רק אומר שעליי להגיע אל הלקוח ולשפר את מצב הקיר. קירות מתקלפים או תיקוני טיח הם חלק מהעבודה שלי, אך כשהם נדרשים המחיר מעט עולה.

גישה אל הקיר – בוודאי נתקלתם בציורי הקיר שלי שמעטרים מבנים ציבוריים ברחבי הארץ. לפרויקטים בסדר גודל שכזה לא פעם נזקקתי למנוף, פיגומים או מכשיר הרמה. פרטים כאלו מייקרים את השירות. הרעיון הוא פשוט ככל שהקיר יותר נגיש ונוח לעבודה כך המחיר יהיה נמוך יותר. אם הקיר או חלקים ממנו פחות נגישים, אז המחיר יתייקר מעט, תלוי באמצעי העזר שאזדקק להם.

חומרי גלם וצבעים – גם למרכיבים אלו יש השפעה על גובה המחיר של ציורי קיר. המחיר של צבעים הנדרשים לציורי קיר בחוץ שונה מזה שנועדו לצביעה בפנים הבית, למשל. לכן, רק לאחר שנדבר ואבין איזה ציור קיר אתם רוצים, היכן יש לצייר אותו ובאילו צבעים כדאי להשתמש, אוכל להעביר הצעת מחיר מדויקת. חשוב לציין בנקודה זו שאני מקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד והצבעים שאני משתמש בהם בטוחים לילדים וגם לבעלי חיים.

ולכן אין מחיר קבוע! כשמדברים על ציורי קיר, המחירים יכולים להשתנות מאוד כתלות בקריטריונים שונים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת צילינדר
האם ידעתם שאפשר לפרוץ את הצילינדר שלכם באמצעות כלי פריצה שעולה 13 דולר באי ביי???, האם העלתם על דעתכם...
קרא עוד »
מאי 15, 2018
מתי נצטרך להחליף צנרת בבית?
הצנרת היא הרשת התת-קרקעית השולטת על כל מאזן המים בבית. הצינורות עוברים בכל הבית ומגיעים לברזים, אך...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021
נוטריון לצרפתית – כולנו זקוקים לו
לא מעטים מאיתנו מוצאים את עצמנו לעיתים בסיטואציה שבה אנחנו חייבים את חתימתו של עורך דין המוסמך לשמש...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019