מהו תו ויגן פרנדלי? – הופכים אורח חיים בריא לחלק משגרת הקניות

ויגן פרנדלי
ויגן פרנדלי

בעולם המודרני שבו אנו חיים, רוב האוכל מגיע אלינו באריזות מוכנות מראש ואנחנו ממש לא צריכים להתאמץ כדי להכין אותו. זה הוא מצב אידיאלי לרבים מהעובדים העסוקים וההורים מלאי המשימות. אך יחד עם זאת הוא טומן בו אתגר משמעותי שכן אי אפשר להבטיח בוודאות את איכות המזון והאיזון בתפריט שלנו. כדי להתמודד עם האתגר, יצרו בשנים האחרונות חברות האוכל, בפיקוח משרד הבריאות כמה וכמה תווים לסימון מזון, כאשר המוכר והפופולרי ביותר שבניהם הוא מזון שמסומן עם תו של ויגן פרנדלי.

בחירה נכונה של מזון – בקלות ובמהירות

כאשר אתם בוחרים לחיות אורח חיים טבעוני או צמחוני, הצורך לבחון כל מרכיב באריזות המזון שלכם הוא כמעט וקריטי. ין שמדובר על בחירה מתוך מניעי בריאות או אידיאולוגיה, אתם ממש לא רוצים למצוא את עצמכם אוכלים מזון שלא תואם את הצרכים והשקפות העולם שלכם. ומסיבה זו, חיוני להתבסס על מזון שמסומן עם תו ויגן פרנדלי. זו היא ההבטחה הישירה של חברות המזון ליצור בסטנדרט מינימלי של איכות את אותם המוצרים שמרכיבים תפריטים צמחוניים. החל ממתוקים וכלה בתבשילי ירקות ומוצרים חלופיים כמו טופו. קל יותר לזהות את המוצרים האלו על המדף ולפנות אליהם בלב שלם, מתוך ידיעה שהם עומדים בכל התנאים התזונתיים שלכם.

הצעד הראשון לאורח חיים טבעוני

כדי לעמוד בתו ויגן פרנדלי, נדרשות חברות הייצור של מוצרים אלו, להוכיח כי אין במוצרים או בפסי היצור מוצרים מן החי שיכולים לפגוע באיכות תו התקן. בדומה לתווי תקן אחרים בשוק, ישנו פיקוח על חברות הייצור ומתוך הפיקוח נובע הביטחון שלכם בבחירות התזונתיות שלכם. על פי רוב התו ימוקם על אריזות המזון, או על פרסומים שקשורים לאותו המוצר, כדי למשוך אתכם כצרכנים ולהניע אתכם לבחור מוצרים בריאים ואיכותיים, שהולמים את אורחות החיים האידיאליים שלכם. עכשיו, כל שנותר לכם הוא למצוא את הרכב המוצרים הטעימים והמזינים ביותר, כדי לצאת בראש שקט לדרך חיים צמחונית, בריאה ומתאימה לכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלקי חילוף למקררים – האם ניתן להתקין לבד?
מקררים, גם אם הם משרתים אותנו נאמנה למשך שנים, עלולים לפעמים להתקלקל. האם למכור את המקרר או לא? עניין...
קרא עוד »
פבר 17, 2021
משקל אנליטי
אחת הבשורות הגדולות של תחום השקילה, המדידה והביקורת, הן בשוק התעשייתי והן בשוק הפרטי, היא חדירתו של...
קרא עוד »
אוק 01, 2017
מושב מסאג' – למי אסור להשתמש בו
אחת מן המתנות הפופולאריות לרכישה היא סוג של מושב מסאג' שמאפשר קבלה של טיפול בעיסוי מבלי שצריכים בכלל...
קרא עוד »
אוק 02, 2021